Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kistest...

Dominika72 kérdése:

Hogyan szoktassam le a kistestü kutyámat az ágyra felmászkálásról?

Figyelt kérdés

Bocsi ha furin fogalmaztam meg :)

ui: Ez nagyon fontos lenne



2012. júl. 8. 21:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ÉN MEG TILTOTTAM! a csládtagok engedik meg hogy felmenjen mindenhov!
2012. júl. 8. 22:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor első körben a családtagjaidat kell megnevelned.
2012. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A saját ágyadra nem engeded fel.Ha fent van, lezavarod, és a családtagjaiddal is közöld, a te ágyad tabu.
2012. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem leszoktatni kell hanem megtiltani neki. Akárhányszor felmegy az ágyadra nem letenni kell hanem leparancsolni. Ha az ágyadon találod mondod neki, hogy "NEM" és leküldöd. Ha nem akar lemenni amikor leküldöd akkor megfogod a nyakörvénél fogva és lehúzod az ágyról. És csak egyszer add ki neki a parancsot, hogy menjen le. A kutya 2-3 alkalom után meg fogja érteni, hogy mit vársz el tőle.

A családtagoknak meg mond meg az ő ágyukra felengedhetik de a tiédre nem!

2012. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktattam le h újságpapírt fogtam a kezembe és mikor feljött ráütöttem.Újságpapírral neveled az nem fáj neki...

nekem bevált..nem jön fel az ágyra.. pedig még csak 2 hete van nálam..

2012. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!