Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kistest...

Dominika72 kérdése:

Hogyan szoktassam le a kistestü kutyámat az ágyra felmászkálásról?

Figyelt kérdés

Bocsi ha furin fogalmaztam meg :)

ui: Ez nagyon fontos lenne



2012. júl. 8. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindig levettem az ágyról és mondtam neki,hogy nem szabad.
2012. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Küldd/dobd le, és mondd, hogy nem. Nagymamám kutyája is el van kényeztetve, de mikor én ott vagyok, nem hagyom neki. Mindig elfelejti, mire legközelebb megyek, de ha háromszor lerúgom, többet nem jön fel.
2012. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én még a nagytestű kutyámat se tudtam leszoktatni.

Képzelheted mekkora öröm volt a reggeli tusolás után a vetett ágyban találni a kutyát... :)

2012. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én az elejétöl kezdve nem engedtem neki de mindegyik családtag rá rakja az ágyra,most hogy nagyobb lett már fel tudd ugrani... lelop minden cuccomat az ágyról a telefonomat szétszedte most jöttem haza erre az ágy takarón egy jó nagy sárga folt úgy hogy már elegem van... :( Meg ha én rászolok nem engedem akkor mindenki más elle ne tesz ha nem engedem az ágyra akkor ök fel hivják ugyhogy már tényleg elegem van ! Ezek után is tudtok ötleteket mondani?
2012. júl. 8. 21:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt csináltam, hogy az ágyamat borító pléd alá betettem egy nagy fóliát, ami zörgött, ha ráment a kutya és mivel attól mindig megijedt, inkább lement. Utána már meg sem kísérelt felugrani:-))

2012. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Uhhuu :)) Szia

Ezt ki própálom :)

2012. júl. 8. 21:21
 7/15 anonim ***** válasza:
A kutya pont azért jó, mert megtanít örülni a kis dolgoknak is. Én például már attól boldog vagyok, ha reggel nem akkor ugrik fel az ágyamra, amikor a kezemben gőzölög a kávém.
2012. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 8. 21:27
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem senki nem örülne annak hogy alszik és bele lép a kutya a szájába meg hogy a fején lépked. És ebböl elegem van.A telomnak annyi. de sosem bántanám.
2012. júl. 8. 21:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Pedig azt is meglehet szokni, hogy mászkál melletted :) Én teljesen immunis vagyok rá, és azért nem egy 70kilós kutya gyalogol végig mondjuk a lábamon.

Persze ha téged zavar, akkor ALAPBÓL nem kellett volna felszoktatnod. Mert olyan nincs, hogy a kutya már oda van szokva. Legelejétől megkellett volna neki tiltani és kész.

2012. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!