Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vághatnám le a yorkim...

Hogyan vághatnám le a yorkim szőrét?

Figyelt kérdés

Nem sajnálom a kozmetikusra a pénzt, ha erre gondolnátok, imádom őt és meg szeretném próbálni, milyen rövidebb szőrrel.

Szeretném ezt most én csinálni! :)

Van ötletetek, hogyan nyírhatnám meg, hogy szép legyen?


...vagy esetleg tényleg nem érdemes? :S:D


2009. júl. 10. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1.nyíratása lesz a kutyusnak akkor én azt ajánlom hogy vidd el egy kutyakozmetikushoz.Ott a saját szemeddel láthatod hogyan csinálja,és ha úgy döntesz te is csinálhatod.
2009. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Géppel túl rövid lenne, ollóval meg nem túl szép - ha nem avatott kezek csinálják.

De ettől még próbálkozhatsz, max. a végén úgy döntesz, fejezze be a kozmetikus.

(én nyírtam ollóval az ónémet juhászom anno, hát nem lett egy mestermű) :)

2009. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd kozmetikushoz. A blahán a corvin áruház háta mögött van egy nagyon jó kisállat bolt, ott van egy kozmetikus nő. Ő nagyon rendes, és érti is a dolgát. Ha megkéred, biztos megnézheted h hogyan csinálja, s egy-két alapvető trükköt meg is tanít neked sztem ha megkéred.
2009. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!