Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy havanese-nek hány hónapos...

Egy havanese-nek hány hónapos korában lehet levágni a szőrét?

Figyelt kérdés
most van egy 10 hetes havanese-ünk és kíváncsi lennék hogy mennyi idősen lehet őket meg nyírni.. vhol olyat hallottam hogy 5-6 hónapos korban már lelehet..ez igaz??
2011. aug. 21. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen akkor már le lehet!
2011. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2011. aug. 21. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
De amúgy ha látjátok hogy mát hosszabb a szőre mint amit te akartok akkor is le lehet már neki nyírni! De érdemesebb hosszabbra hagyni hogy olyan fazon legyen belőle mint amit te szeretnél.
2011. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvárjuk a 5-6 hónapos kort és utána levágjuk neki addigra jól megnő és szépen letudják nyírni..
2011. aug. 21. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is két havanesénk van egyiknek levágtuk kiskorában a szőrét már kbb 1- 2 hónaposan és sajnos összefilcesedett neki viszont a másiknak( fiatalabbnak ) meg még mindig nem vágtuk le a szőrét pedig most volt pár napja 1 éves. csak a szeménél vágtuk le. majd kis idő múlva elvisszük kozmetikushoz őt. de én valami másfél évet hallottam...
2011. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!