Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10 hónapos labrador...

Egy 10 hónapos labrador kutyának kb mekkorák a méretei?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó! Nekem 7 hónapos, szuka, de nagyon lassan nő. Még csak 47 cm. Más már ilyenkor 54 cm, szoval tényleg nagyon eltérő ütemben nőnek! A tied mekkora? Kan vagy szuka?
2012. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az enyém kan 10 hónapos és 51 cm a marmagassága és 81 cm a hossza.
2012. júl. 8. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

És hány kiló? 7 hónaposan mekkora volt? Kg és cm?

Az enyém szép komótosan nő. És most a héten semmit nem hízott, 7 hósan 16 kg.

2012. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hosszát hogy méred?
2012. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A farka tövétől mértem az orráig úgy lett 81 cm hosszú,de sajnos a súlyát nem birom lemérni:(
2012. júl. 9. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a labrador "rövid testű" kutya, és ha a marjától a farka tövéig méred meg, kb ugyanannyinak kell lenni, mint a magasságának. De amíg növésben van, addig lehet eltérés, pl.amikor 44 cm volt magasságra, akkor hosszra is, de most pl 46 cm magas és 51 cm hosszú a farka tövétől a marjáig. Ez azt jelenti, hogy lesz a kutyám még 51 cm magas is :D Én a súlyát úgy mérem, hogy megmérem magam, ölbe veszem a kutyát és megint megmérem magunkat, a különbség a kutya súlya. Ha már nagyon nehéz, a párom méri meg.
2012. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!