Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van az hogy az egyik...

Mitől van az hogy az egyik kutya már akkor morog amikor 1 métereskörzetébe vagyok a kajájának a másikéból meg akár el is vehetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert amelyik morog,az nincs tisztában a rangsorral.
2009. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted!az én szitumban van egy tacsim meg egy rotim!Mind a kettő 3 éves és a roti morog a tacsi meg nem!
2009. júl. 7. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges, hogy olyan helyről származik, ahol nem kapott rendesen enni, ezért is féltheti a kaját. Mikor morog, szólj rá erélyesen, hogy leszokjon erről. Ha kisebb kutya és nem harapós, akkor közelebb is mehetsz, hogy hozzászokjon, hogy nem veszed el a kajáját. Ha haraphat, akkor csak távolról szólj rá, hogy hagyja abba. Ha szünetelteti a morgást, dicsérd meg. Ezt a folyamatot csináld meg párszor. Sok sikert!
2009. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első válaszoló úgy érti, hogy nálatok a rangsor a következő felülről kezdve: roti, Te, tacsi. Magyarul a roti a falkavezér.
2009. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de a tacsira nem morog ha ott van körülötte mikor eszik!
2009. júl. 7. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok,igen úgy értem.
2009. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

A tacsit sokx tekintik a nagyobb kutyák kölyöknek, s a kölyköket nem zavarják el az ételtől. :)

Mi ezt a szabályt alkalmazzuk, h én maradjak a falkavezér: Leteszem a kaját és amíg a konyhában vagyok nem nyúlhat hozzá. Így megy ez a természetben is. A falkavezér elvonul, és fokozatosan jöhetnek az alacsonyabb rangúak. Aki megsérti a hierarchiát kemény harcba keveredik.

Ne hagyd, h a fejedre nőjjön, mert neki sem jó falkavezérnek lenni, mert veszélybe sodorja magát, és neked sem jó, ha csak akkor engedelmeskedik, amikor kedve szottyan. :S

2009. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen-igen ez történik ha nem olvas az ember utána a kutyatartásank,ne értsd férre gazdi,nem megbántani akarlak:

De a falkavezért aki ebben az esetben nem Te vagy hanem a roti ami annyit jelent,hogy nem te vagy neki a "fönök" hanem Ő a fönöke neked.Utána jössz te aki a falkavezért alatt vagy és te vagy a vezért a tacsinak ami azt jelenti,hogy téged néz a vezérnek "főnöknek".Ezt esetleg kutyasulival tudod megoldani meg könyvel tudok ajánlani egy könyvet ami ezzel (is) kapcsolatos internetről is lelehet tölteni ;)

2009. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
aki morog az a főnököd! :)
2009. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem tűnik fel senkinek, hogy állandóan ezekkel a roti dögökkel van a gond? Ez nem kutya! Ez csak egy elfajzott élőlény. Senkinek nem szabadna ilyet tartani, mert veszélyesek, és nem lehet őket nevelni sem.
2009. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!