Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta nem hullajtj...

Pinky1981 kérdése:

Melyik kutyafajta nem hullajtja a szőrét?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
A kutyák, mint minden állat, évszakonként bundát/kültakarót váltanak. A te hajad is cserélődik, csak nem olyan intenzitással. Szóval ilyetén formán maximum a kínai kopaszkutya nem hullajtja a szőrét, mindegyik másik igen.
2009. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Van pár kutya-patkány hibrid, ami nem hullajtja a szőrét, mert nincs neki...
2009. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

az uszkár, hogy egyem meg a kis szívüket! :))

nekünk is uszink volt gyerek- és fiatalkoromban.

2009. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem értek egyett az első válaszólóval nagyon buta dolgokat írt neked. Van jó pár kutya ami nem vedlik és a bundáját fürdetéssel és nyírással tudja tisztítani. Ilyen pl: yorkshire terrier, westie, bolognese, si-cu, és a kínai meztelen kutya akinek csak a feje bubján, a farkán és a lábán van szőr.
2009. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Most nem rólad beszélünk:D De azért köszi a tanácsokat a gazdinak, de itt most nem rólad folyik a beszélgetés:P
2009. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

-gazdi + kérdező

bocsi ezt elrontottam

2009. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Az uszkár nem hullajtja, ha rendszeresen nyírják. Az összes kutya, amelyiket gyakran nyírnak vagy trimmelnek, ált. nem hullajtja, de szerintem ha egy kutyából minden nap kikefélik a "kihullandó" szőrt, akkor nem fogja hullatni fajtától függetlenül.
2009. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ami ilyen fajta a westi :) neki 2 havonta trimmeltetni kell(mivel érik a szőre.:D)
2009. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Szia nekem 2 kutyám van ami nem hullajtja a szőrét.A West Highland Withe Terrier=Westi
2009. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem azok a kutyák nem hullajtják a szőrüket amiket rendszerességgel nyrják a bundéjukat..és sztem a többi kutyafajta pedig vmennyira igen..
2009. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!