Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ők milyen kutyik lehetnek? KÉPPEL

Ők milyen kutyik lehetnek? KÉPPEL

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnénk Őket befogadni és 9 körül fel is hívjuk,de addig kíváncsi lennék milyen fajtákból lehet.(mert keverék) Szerintem az egyik tuti labrador.Legalábbis nagyon olyan formája van. Emeletes házba kéne csak ezért....


2012. jún. 20. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

én egy kis amstaffot is látok bennük,de igazából ha nagyobbak lesznek majd kiderül.

Tök8 ,hogy emeletes házba lesznek. Az látszik rajtuk,hogy nem KÁJ vagy valami hasonló keverékek,amik nem lennének el lakásban

2012. jún. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 kölyök kutyát akartok örökbe fogadni egyszerre??

háát ha elsőnek lesz kutyátok én csak az egyiket javasolnám,tudod te ,hogy egy kölyök kutyával mennyi gond van??? nem hogy kettővel!!!

rendes dolog tőletek meg minden,de nem javaslom két kölyök befogadását..


DE ha volt kutyátok és tudjátok mivel jár akkor a fent írtakat vedd semmisnek,nekem régóta vannak kutyáim ,de két kölyköt egyszerre nem tartanék, de te tudod,ha van elég időd mind2 -vel foglalkozni és pénzetek is van két kutyára akkor nyugodtan,de tud ,hogy mivel jár két kölyök, sok-sok gonddal és felelősséggel..

2012. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutyákkal nőttem fel szóval tudom mivel jár :)
2012. jún. 20. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok


akkor jó :)

jó kutyázást! :)

2012. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!