Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen festékkel lehet a...

Milyen festékkel lehet a kutyák szőrét színezni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok leírást róla, bár tudom nem nagyon elterjedt dolog. Itthon lehet kapni kutyáknak valót? Vagy esetleg valami ételfestékkel? A fehér uszkáromnak találtam ki, hogy csak valami visszafogott baba rózsaszínűre megfesteném így nyárra, de nem baj ha hamar kikopik.
2012. jún. 17. 23:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ám én ilyesmire gondolok:


[link]


[link]

2012. jún. 18. 11:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Én hülyeségnek tartom, tök felesleges dolog..

Nekem nem tetszik, azok sem amiket másodszor mutattál, de ez az én véleményem, én amúgy is utálom a rózsaszint és elég vicces lenne, ha igy meglátnák egy kutyust az utcán. Kicsit hülyének gondolnám a gazdáját. De biztosan csak én vagyok ilyen elmaradott a divattól, igazából sosem mentem a divat után, sem a magam öltözködését nézve, sem a kutyához nézve, szóval én totál nem követem...

De hogy válaszoljak is a kérdésre... Tessék:

[link]

2012. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Amilyenre festeni akarod az tényleg nem rossz. Az én kutyusom világos kék szokott lenne, mivel kan elég hülyén festene rajta a rózsaszín.


Szerintem ne törődj azzal, hogy ki mit mond! Te kutyád az a lényeg, hogy neked tetszen és ne másnak.

2012. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6%

Ja, csináld azt ami neked tetszik!

Ki nem szarja le, hogy a kutya hogy érezné magát...

2012. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ki nem szarja le, hogy a kutya hogy érezné magát..."


Te miről beszélsz?! Szerintem egy oltári nagy baromság a kutyák befestése, DE ettől függetlenül ne mondja már senki, hogy a kutya emitatt rosszabbul fogja magát érezni! Az ég világon semmit sem tapasztal meg belőle. Teljesen mindegy neki, hogy be van-e festve vagy sem! Ez csak a gazdinak számít, ha meg a gazdi jobban érzi magát úgy, hogy befesti a kutyáját, akkor kinek mi köze hozzá? Ha ezzel ártana a kutyának, akkor jogos lenne a felháborodás, de így nem az.

2012. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
azt sem kérdezi meg senki a kutyától, hogy akarja-e csupaszra nyiratni a szőrét, vagy belebujni a kis cipőcskékbe meg a kis sapkákba. Ami ráadásul idegesiti is őket. Régen sem öltöztették a kutyákat, hanem MOZGATTÁK őket, játszottak velük, nem fáztak, és nem kis táskákban ücsörögtek.
2012. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!