Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a leghosszab idö, amire a...

Mi a leghosszab idö, amire a kutyatok elszökött? Hogy jött vissza?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy a kutyam otthon mar egy hete elszökött... :( Es gözöm sincs, hogy mit lehetne meg tenni azon kivül, amiket az otthoniak mar megtettek.

Van meg esely, hogy egy het utan hazatalal? A nagy vihar miatt szökött ki, azt se tudjuk, merre indult...:(

Volt mar veletek ilyen? Visszatalalt a kutyus?


2012. jún. 15. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt ellopták, a második egyszer szökött el és sosem került elő, a harmadik sose szöktt el, eddig a negyedik se indult útnak egyedül (sztem nem is fog).

A mentettek közül meg egy elindult, de még időben elkaptam :)

2012. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám egyszer, akkor meg lett érte nagyon büntetve, és hál istennek, soha többet nem szökött el. A másik kutyám az mentett, az 3 hónap után kezdett el szökdösni, de mindig elkaptam időben. Végül sikerült megtalálni a megfelelő büntit nála is, azóta nagyon a fejébe véste, hogy elszökni nem jó dolog...
2012. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne megbüntetni a kutyat?
2012. jún. 15. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Sosem szökött el egyik sem.
2012. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első kutyámnál volt hogy elszökött,mert felfázott és bepisilt.Akkor még szüleimmel laktam és azt hitte az apám le fogja szidni,ezért mikor kinyílt az ajtó észrevétlenül kiszökött rajta és elfutott a szokásos útvonalon papámig,aki 15 perc sétára lakott tőlünk. Szomszéd figyelmeztette papámat hogy a kutya ott ül a lépcsőház előtt:)


Egy hét elég hosszú idő,macskámnál volt hogy kiesett az ablakon a 4.ről ő tényleg eltűnt. Felhívtuk az összes állatorvost,végül sikerrel jártunk mert bevitték őt az egyikhez,nemcsoda fajtatiszta perzsa macska volt:) Hál isten visszakaptuk.

Ti se tudtok mást mint plakátolni,interneten felrakni fotókkal,állatorvosokat felhívni,menhelyeket. Volt hogy plakát alapján hazajutattam egy cicát. Nyakörv volt rajta? Chip?

2012. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly december 9-én szökött el az egyik kutyánk. Sajnos a szomszéd "nem híve" az ivartalanításnak. Az Ő kutyájával ment el. Egyik sem lett meg. Pedig plakátoltunk, erdészeknek szóltunk, mindenhol kerestettük.

Chippes volt.

2012. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs rajta chip, nyakörvnek is csak egy sima...

Az a baj, hogy hiaba van mar kürbekeritve a területe 2 meter magas keritessel, meg földbe 20 centi melyen cserep, hogy ne assa ki magat, ha vihar van, valahogy mindig kiszökik... Mar lattam felmaszni a keritesen is, bar akkor meg csak 1,30 magas volt kb... Mint egy kis szuperkutya...:(

2012. jún. 15. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem is egyszer elszökött mind a két kutyusom egyszerre. Az egyik hála istennek két nap után hazajött és leült a kapu elé még be nem engedtük. Ennek már 5hónapja a másikat viszont akkor láttam utújára.:( Egy hónapig keretük de nem lett meg sajnos. Szerintünk valaki befogadta mivel nagyon barátságos kutya volt. :) Én csak abban reménykedem hogy legalább más családot boldogítson ha már minket nem is. :)

Nekünk is az amelyik hazajött mint egy macska. Kb. nekünk is olyan magas a kerítés és át tud rajta mászni nagyon egyszerűen. Van olyan hogy reggelente ott mászkál a tetején. Szerintem a tied is így mehetett el. Szorítok hogy hazataláljon!!:)

Jaj és mi nem büntettük meg csak örültünk hogy végre haza ért.

2012. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy negyed órára tűnt el a kutyám egy séta alkalmával. Nem volt sok idő, de egy örökkévalóságnak tűnt. Azóta kiderült, hogy ezidő alatt bement az egyik kocsmába, odament pár emberhez, aztán leült a lépcsőházunk előtt, ahonnan egy hölgy hozta utánunk, aki előtte látta, hogy merre indultam vele és az utca egyik feléről már kiabált, hogy itt a kutya. A nevét kiabáltam, aztán ő is úgy megörült, hogy szaladtunk egymás felé, mint a romantikus filmekben, aztán felkaptam az ölembe és hazáig el sem engedtem.:) Még otthon is leültem vele a földre és akkor tört ki belőlem a sírás, mert úgy megijedtem.:(


Szerencsére azóta sem fordult elő ilyen, de nem hiszem, hogy meg lehet büntetni egy kutyát ilyenkor, ugyanis nem fogja érteni, hogy miért kapta. Ilyenkor egy ragaszkodó kutya ugyanúgy megijed, mint a gazdája, úgyhogy ez elég büntetés neki.:)

2012. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!