Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek lop el vki egy kiskutyát?

Minek lop el vki egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Láttam kirakva facebookra vkinek, hogy ellopták a kiskutyáját, ilyen kis öleb típusú, copfocskával. Minek lopják el, eladják vagy mi?:/
2012. jún. 13. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Eladják sok esetben.Tőlem a cigányok akarják néha elvenni azzal a szöveggel,hogy majd eladják...:/
2012. jún. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez nagyon durva, hogy vkinek ennyire büdös a munka, hogy egy ártatlan állatot elszakít a gazdájától, főleg, h a kezéből szedték ki
2012. jún. 13. 01:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Az durva ha a kezéből szedték ki! Nekem is majdnem így van néha,ezek már nem normális dolgok!
2012. jún. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem se:(
2012. jún. 13. 01:50
 5/9 anonim ***** válasza:

#1

Szerintem nem eladni akarják a cigányok.

2012. jún. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mi környékünkön a nagytestű fajták kölykeit lopkodják előszeretettel, na azt mondja meg valaki ha tudja, hogy azokkal mit akarnak kezdeni...

Nekem most van 10 hetes kuvaszom, 7 lakat alatt tartom fél éves koráig, kevésbé nyugodalmasak az éjszakáim miatta. :S

2012. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is akarták kivenni a kezemből a kutyámat. Odajöttek vagy 5-6-an, és azt állították, hogy az ő kutyájuk, tegnap veszett el, és adjam nekik vissza. Nem tudom, mit csinálhatnak lopott kutyával. Szaporítják? Eladják? :/
2012. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutyaviadal. Sajnos a nagytestű lopott kutyák legtöbbjére ez a sors vár. A kisebbség egy felnőtt rottit és amstaffot lopott el még januárban, azóta sincsenek meg :( A gazdija csak reméli, hogy megszöknek onnan, ahol vannak és előbb-utóbb hazakerülnek.
2012. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na... ezért járok gázsprayvel sétálni (többek között), az életem árán is megvédeném a kutyáimat. Egyébként nekem is van ezzel rossz tapasztalatom.

Két borderem van, az egyik még fiatal. A kerítésünk elöl olyan, hogy ha feláll valaki a szélére, a kutya meg még lüke és örül annak, ha valaki foglalkozik vele, akkor simán ki tudja emelni a kerítésen a picit. Kétszer volt rá eset, hogy láttam, hogy kerítésen keresztül simogatják, emelnék... szerencsére mindkétszer időben észrevettem. Valahogy a megérzéseim odahúztak az ablakhoz. Mindkétszer kiordítottam, hogy azonnal tegye le a kutyámat! Ekkor feltűnt az idősebb kutyámnak is, hogy elöl valami nincs rendben és szerencsére ő idejében lerendezte a dolgot. Kicsit ráijesztett a benyúlkálóra. :) Ez kétszer fordult elő, de amíg ilyen pici és vétlen volt, csak abban bízhattam, hogy az idősebb vigyáz rá, amíg nem vagyunk itthon... Voltak álmatlan éjszakáim nekem is rendesen.


Kb három hete került pár házzal odébb is egy kölyök kutyus, labradornak tűnik nekem, de még pici, én nem látom a "vonalait", szóval csak tipp.

Mindenkinek örült a kis lüke, aki elment a kerítés mellett én sem bírtam ki, hogy ne nyúljak be egy résen és simogassam meg, megmondom őszintén. Annyira örült neki, vigyorgott, tudom hogy nem kellett volna, de nem bírtam ki, hogy ne "beszélgessek vele" két percet. Talán ez volt a szerencséje. Mögöttem jött egy csapat cigány, akik fogták és emelték volna ki, amikor pont hátranéztem és a szembeszomszéddal egy időben üvöltöttünk rájuk, hogy azonnal tegyék le!! Persze jött az óbégatás, hogy minek nézzük mi őket, csak meg akarták szeretgetni, stb stb.

Azóta hátranézek ha valaki szorosan a nyomomban van, de szerencsére eddig jól végződtek a dolgok.

2012. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!