Szegeden hol csinálnak Fül vágást?
Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 21:46
1/7 anonim 



válasza:





2/7 anonim 



válasza:





nem tilos. jól beharangoztak egy törvénymódosítást, ami aztán maradt ugyanolyan kusza, mint volt, nem egyértelmű. a joghézag pedig igazából lehetőséget ad rá, hogy legális maradjon a fülvágás. legalábbis elítélni nem tudnak emiatt senkit.
dokikat kell körbekérdezni a városban, hogy ki-hogyan áll hozzá a kérdéshez.
4/7 anonim 



válasza:





Egészségügyi okból bármelyik állatorvos elvégezheti.
5/7 anonim 



válasza:





Onnan tudom, hogy tudom ki tette fel a kérdést.
6/7 anonim 



válasza:





Nem úgy van, hogy tk-es kutyáknál még lehetséges a kupírozás? De egyet értek, a hosszú fül aranyosabb. :)
7/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom miután ma megkérdeztem a dokit még 1-2 hétig megcsinálja legalábbis Ő aztán már tényleg valami szigorítás lesz már ha betartják a dokik
2012. jún. 12. 15:27
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!