Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cukorbetegségtől rághatja...

Cukorbetegségtől rághatja magát a kutya?

Figyelt kérdés

Ma az utcán egy nő azt mondta,hogy az ő uszkárja is cukorbeteg és neki is hullik a szőre,mondtam hogy az én kutyám allergiás, mert csak tavasszal és nyáron jön elő neki és nem hullik a szőre hanem kirágja..


tényleg lehet a cukorbetegsége jele ez??


2012. jún. 11. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább bolha vagy allergia, mint cukorbetegség, de kérdezd meg az állatorvost, sok dolog okozhat ilyet.
2012. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah azt mondta vizsgáltassam ki,csak most anyagilag nem állunk úgy,hogy sokat tudjunk költeni a kutyára.. jó tápot kap meg orvos is látja ,de nagyobb összeg kiadása a kutyára most nem fog menni..
2012. jún. 11. 16:12
 3/7 A kérdező kommentje:
voltunk már ezzel tavaly is 2x orvosnál felírt egy gyógyszer összesen volt 6000-7000 ft a kutya rendbe jött 1 hét alatt, de 2 hónap múlva újra elő jött,megint elmentünk megint kiadtunk ennyit ugyanazokra a gyógyszerekre, én utána néztem és ez allergia ,mert csak tavasszal és nyáron jön elő, már több éve ugyanazt a tápot kapja,ugyanazzal a samponnal fürdetjük,szóval már akkor elő kellett jönnie ha azokra, szerintem virág porra allergiás, de mint írtam kivizsgálásokra nincs pénz :(
2012. jún. 11. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha csak olyankor jön elő, akkor valószínű tényleg valami pollen lesz.
2012. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen csak tavasszal és nyáron,októbertől- februárig egyáltalán nem jön ki ez rajta, március végén április elején jön elő amikor már virágzik minden..


még suliba járok, jövőre érettségizek utána tanfolyamra megyek és utána tudok dolgozni, és amikor lesz már úgy pénzem akkor kivizsgáltatom az fix!! addig is kenem körömvirág krémmel mert az jó rá..

2012. jún. 11. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem cukorbetegség, valami növényre lehet allergiás, ezzel sajnos nem tudtok mit csinálni, gyakran fürdessétek speciális samponnal.
2012. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én olyanról is olvastam ,hogy kiderült hogy mire allergiás a kutya,hiba adták a gyógyszereket nem múlt el neki, remélem amikor oda jutunk kiderül és még szép jó pár éve lehet még a kutyámnak meggyógyultan,most 10 éves.
2012. jún. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!