Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyemszörű kutyámnak...

Máltai selyemszörű kutyámnak nyáron milyen legyen a szőre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha elviszed kozmetikába,akkor ott nagyon szépen letudják nyírni...csak ha elkezd nőni utána már nem olyan egyenes mint addig volt...de ha nem kiállítási kutya akkor sztem nem gond...:)nekem nyáron mindig rövid....:)nem akarom,h szenvedjen...:):)rem tudtam segíteni
2009. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kutyakozmetikus könyvben is benne,van,hogy nem szabad levágatni a kutya zsőrét nyáraa,meleg van címszó alatt!

ugyanis az nyáron hűt,mert áramlik alatta a levegő,télen pedig fűt..

eredetileg is hosszú szőrűek voltak,pedig már akkor is voltak nagy melegek,van funkciója szőrnek..

a tapasztalatom az,hogy a vágott szőrű kutyának jobban melege van és ráadásul még meg is égehet a bőre..

nem veéeletlen a hosszú szőr..

de csak akkor szabad meghagyni,ha teljesen csomómentes..

2009. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
teljesen az midnaptöbbször fésülöm neki nemis akaorm levágatni,köszi a segitséget:)
2009. júl. 3. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a válasz számomra is hasznos volt...kár,h az akihez én viszem,az a kozmetikus engem nem világosított fel erről....:Sa szívem szakadt meg mikor az a szép selymes szőrét le kellett vágatnom....én is köszönöm a második válaszolónak...:):)( első voltam..:))
2009. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de tényleg baj ha levágatom? nekem jobban tetszenek ha nem lóg hanem ilyen macisra van vágva. ha télen nyáron olyan,akkor nem probléma,nem?
2010. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!