Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs valami más vezényszó?

Nincs valami más vezényszó?

Figyelt kérdés
Aki jár örző-védőre és amikor fürkészni kell akkor a FÜRKÈSSZ szót mondjàtok a kutyáitoknak?Nincs valami más?Nekem ez nem nagyon jön be...
2012. jún. 1. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a jobbra és a balra-t használom.
2012. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És felugatáshoz?:)
2012. jún. 1. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Felugatáshoz nem lehet plussz vezényszót adni.
2012. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem sokat járkáltam ugyan suliba a kutyámmal, mert nem verseny kutyát akartam, csak dolgozni vele, ezért csibészelésnél nem a ,, fogd csibész"- re támad a segédre hanem arra amit én találtam ki neki. Csak is akkor támad, ha hallkan mondom ( csak a kutya hallja ) és csak arra a bizonyos szóra.

Így amikor utazunk a buszon és akarják provokálni, és cuppognak neki, meg fogdmegcsibészeik, akkor csak les mint bírka. :-D

Bármit kitalálhatsz ami neked szimpatikus, és a kutya össze fogja kötni azzal a szóval.

2012. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire odaér a palánkhoz felugatni, már nincs külön vezényszó.
2012. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem versenyeztek mondhatod akár azt is hogy "sajtosnokedli" mert nem nagyon számít, a kutya így is megtanulja.
2012. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki ezt mondja, miért nem jön be? Remélem a többi része tetszik. és nem az a lényeg, hogy neked tetszen, hanem az, hogy a kutya gyönyörűen, szűken lefürkésszen, 2-4-6 palánkot. Használják még a revier (remélem jól irtam) az elég jól hangzik, viszont akkor németül kellene adnod az összes vezényszót. Egyébként használhatod a kutya nevét is, ha már a következő palánkra küldöd rá.
2012. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem ez az egész tetszik:D

De a fürkészről a darazsak jutnak az eszembe:)

De nem is ez a lényeg!

Van, hogy beletörik a nyelvem :/

2012. jún. 2. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!