Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindegy h milyen márkájú...

Mindegy h milyen márkájú kutyasamponnal fürdetem meg a kutyám?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen! csak ne menjen a kis szemébe, és vigyázz a füleivel is, és jól öblítsd le:-)
2012. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ami ilyen olcsóbb Bobi meg társai azzal ne fürdesd gyakran mert igen szárítanak!
2012. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ritkán (évente 1-2x) fürdeted, és egészséges a bőre, nem igényel kivételes kezelést/igénylést, akkor teljesen mindegy. :)


Ha pedig gond van, akkor az állatorvosotok meg fogja mondani, mit használj a kutyusnak, és a kúrát is elmondja, milyen gyakran, hogyan használd! :)

2012. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sűrűn kb hetente mert kiállítási, minden hétvégén megyünk.
2012. máj. 30. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem mindegy. Kérd ki a tenyésztőd tanácsát, mert más sampon kell egy szálkás, drótos szőrű vagy vékonyszálú, sima bundára, esetleg göndörre. Egy fekete vagy hófehér szőrre is másmilyet használnak. Ha nem megfelelővel fürdeted, akár roncsolódhat is a szőre, vagy kihullhat, korpás lehet a bőre stb. És ajánlatos utána valami szőrápolóval is lekezelni, pl. Grizzly Pet lazacolaj.
2012. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy mindegy ha heti fürdetés van! Legjobb ha zanni.hu-n körbe nézel, vagy még jobb ha felhívod őket e legtökéletesebb meg ha bemész nagyon kedvesek aranyosak segítőkészek! Én ma egy órát töltöttem el ott és minden kérdésre válaszoltak segítettek! :)
2012. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!