Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legnagyobb félelmet...

Melyik a legnagyobb félelmet keltő kutya?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2012. máj. 29. 21:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem egy-egy fajta a félelmetes, hanem a kutya viselkedése tud az lenni. Pl egy fogait csattogtató, vicsorgó kutya tuti nem örvendeztetne meg, de el se futnék.
2012. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Rotti biztos dobogós, saját tapasztalat alapján.
2012. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

bordeaux-i dog, argentin dog szerintem elég félelmetes kutya tud lenni..


nekünk van egy bordeaux-i kislányunk, 2 éves, de volt olyan (szomszéd) aki seprőnyéllel nyomta meg a csengőt amikor a bejárati ajtó előtt ült a kutya (a kutyától kb 10m-re volt a csengő, közte egy 2 méteres kapu.. és mégis.. :D

pedig amúgy a bordeauxinak hatalmas szive van és nagyon okos lusta kutya. :) a miénk is folyton fekszik.. házat is úgy őrüz.. lefekszik az ajtó elé (hogy nehogy bárki is közlekedni tudjon) és nézi a kaput.. ha jön valaki megemeli a fejét, folyik a nyála, és nem mernek bejönni :) pedig maximum csupa nyál lenne az illető :)

2012. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem is a csivava és közöd, mint eszed, tehát semmi, ne bíráskodj!
2012. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Minden kutya lehet félelmetes, ha nem megfelelően kezelt agresszív viselkedést tanúsít.

Ismerek állati aranyos pitbullt, egyáltalán nem félelmetes. Nem a kutya a félelmet keltő, hanem a hülye gazdája, aki szerint az őrjöngő vadállat "menő".

2012. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem kanárim van, tehát a nagy testű kutyáktól nem tartok.

De a szmszéd srácnak van egy kínai kopasz kutyája. Na az még a világból is ki tudna zavarni. A németjuhászuktól nem félek, jó haverságban vagyunk, de a kínaitól múltkor kirohantam. :-D

2012. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Gondolkozok rajta már egy ideje, de nem jut eszembe olyan fajta, amire azt mondanám, hogy félek, attól, ahogy kinéz. Olyan van, hogy konkrét kutyával nem szeretek találkozni, mert tudom, hogy nem megfelelően szocializált. Kislányom pl 2 éves korában félt a yorkiktól. Ismerősünk közép ázsiai kanjának az orráig ért, de nyalakodtak, egy másik káj kanra azt mondta, hogy ez egy jó kutya, állandóan készül hozzá még most is. Minden kutyát imádott/imád mérettől függően, de ha meglátott egy yorki kölyköt eltört a mécses, aztán gyorsan megbékélt velük is.
2012. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mérettől függetlenül-t szerettem volna írni.
2012. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én a bullterriertől tartok, nekem az a legfélelmetesebb.
2012. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nálam a dobberman veri ki a biztosítékot... Az egész kutya olyan, mint valami ördög, azokkal a hegyes füleivel. Szerintem ő a legfélelmetesebb kutya.
2012. máj. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!