Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hovawart vagy briard?

Hovawart vagy briard?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok a 2 fajta nagyon tetszik nekem.

Lenne pár kérdésem melyik kb mekkorára nő?

Mindkét kutya alkalmas örző-védőre,azt olvastam hogy kiképezhetőek és nagyon okos kutyák.

Letudnám fárasztani mindennap a kutyát,suliba is vinném.

Van már kutyás tapasztalatom,kutyákhoz is értek,úgy érzem elég határozottan tudnám nevelni,de apám segítene meg suliba vinném ugye.

Véleményetek?


2012. máj. 28. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

"...kutyákhoz is értek..."


Ha ez igaz lenne, akkor nem kérdeznéd meg ezeket... Ha pedig ilyen tapasztalt vagy, tudsz magad is választani, elvégre értesz hozzá, és ezeket tudnod kell(ene).

2012. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mi lenne ha válaszolnám a kérdezett kérdésekre?

Nem értem hogy miért kötőzködtök állandóan.

Amiket olvasok tömegről sokszor nem igaz,mert vagy túloznak vagy nem pontos adat például egy tibeti masztiffot 80-100 kgnak írják közbe 50-70 kg között vannak inkább.

Ezt a 2 fajtát meg még nem volt nekem se rokonomnak se ismerősömnek és többet érnék azzal hogy az mondana róluk valamit akinek már volt .

2012. máj. 29. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hovawart
2012. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyere el és nézz meg egy Briard kennelt, aztán dönts te magad ( Matragyongye-kennel) keress a neten:)
2014. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!