Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevállalhatok így egy kutyát?...

Bevállalhatok így egy kutyát? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok eddig egy óriás snacim volt 14 évesen hagyott itt:(

Napi 2-3 órát tudnék vele intenzíven foglalkozni meg persze reggel, suli után és este séta.Kertes házunk van de este bent aludna.Van egy cicánk is. Vinném kutya suliba és oviba is. Ezekkel a körülményekkel vállalhatok egy Német Juhászt? Fogok bírni vele? Kant szeretnék de ivartalanítva lenne, úgysem szeretnék kiállításra járni vele.Tudtok esetleg megbízható kennelt mondani ahol adnak el hobby célra kutyákat? Sok kennelt néztem az interneten de örülnék ha leírná a tapasztalatát :)


2012. máj. 27. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan :)
2012. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is :)

Pesten van egy ismerősöm, aki nj-ket tenyészt, de én a nyuszim kapcsán vagyok vele kapcsolatban, így a kennel nevét nem tudom. Ha érdekel, utánakérdezek, ő megbízható tenyésztő!

2012. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Megköszönném ha utána néznél !:)

2012. máj. 27. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Alexandra engem is érdekelne az ismerősöd tenyészete :)

én is hasonló cipőben vagyok csak én óriás snaci és német juhász ,briard között gondolkodom

2012. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oksa, írjatok mindketten egy privit nekem, nehogy az legyen, hogy mire válaszol, nem találom meg a kérdést, hogy beírjam nektek a választ :)
2012. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell megkérdeznem, rákerestem google-ban és megtaláltam :)


[link]

2012. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köszi
2012. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. máj. 27. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!