Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha kicsit kikerekedett a...

Baj, ha kicsit kikerekedett a kutyám?

Figyelt kérdés
7 hónapos és a tüzelése óta kicsit kikerekedett. Előtte nem nagyon akart enni, de azóta mindent szívesen megeszik, mi pedig úgy örültünk neki, hogy kicsit túlzásba vittük az etetését. Nem mondom, hogy nagyon elhízott, de megnőtt a hasa és a bordáit is alig érzem. A tápot is csak szemre adtuk neki, úgyhogy valószínűleg többet is kapott az előírtnál. Mostantól megpróbáljuk tartani az előírt adagot. Ez elég lesz, vagy a nasit is hagyjuk el teljesen?
2012. máj. 26. 11:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Persze ilyenkor nem adok vacsit, de van hogy suttyomban kap mástól.:P De ha visszajövünk, akkor mindig kicsit kevesebbet kap enni, viszont mostanában mi is beleestünk abba a hibába, hogy túletetjük. Na nem baj, mostantól jobban odafigyelünk!:) Köszönöm a tanácsokat!


Akumi te véletlenül nem Akiteki néven írtál ezelőtt? Mert ugyanolyan hasznos válaszokat adsz mindig, mint ő szokott anno!:)

2012. máj. 26. 13:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, semmi közünk egymáshoz legjobb tudomásom szerint :))
2012. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor én kérek elnézést és köszönöm neked is az eddigi sok hasznos válaszodat! Sokat segítettél már akkor is, ha nem én kérdeztem!:)
2012. máj. 26. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!