Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, Ő milyen fajta...

Mit gondoltok, Ő milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

Szóval, Róla lenne szó. Semmit nem tudok az őseiről befogadott. De jó lenne tudni milyen lesz. Elég dús a szőre és hosszú is.


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. máj. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De helyes kis pofija van :) Hát én így még nem nagyon látok benne semmit, nagyon pici még hogy konkrét fajtára hasonlítson. Mindenesetre annyi látszik hogy nem egy husky lesz belőle, de én mást nem tudok mondani :D Még nagyon sokat fog változni az alkata, a pofája, lehet hogy a szőre is világosodik, ilyen kicsi korban nem lehet tudni.
2012. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hú hát ekkora kutyusról még nagyon nehéz lenne megmondani, milyen mix...

15 kilónál szerintem nem lesz több, az már nagyon a plafon lenne.


Majd 1-2 hónap múlva lehet sejteni, hogy kiféle-miféle...:)



Sok boldogságot, jó kutyázást!:)

2012. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai még tippelni, hogy mi lehet benne, de biztos, hogy nem lesz óriás :)

Bár a 3. kép alapján akár medve is lehetne :D

2012. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én sem tudom megmondani, olyan pici kutya baba. Irtó édes!!!
2012. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
így kicsinek szerintem hasonlít a schnauzer babákhoz. De hogy nagynak mire fog, azt nem tudom. :) Aranyos. :)
2012. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Húha, de nehéz kérdés, hiszen ez még nagyon baba kutyus, jó, ha megvan 2 hetes, a szeme színéből ítélve.

Puli esetleg?

2012. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja!

Hogyhogy befogadott?

Találtátok valahol?

Szerintem menni sem nagyon tud még egy ekkora kutyus, mekkora barom lehet, aki kidobta, pfffffffff.

Mivel táplálod? Neki még anyatejpótló tápszer kellene vagy 4 hétíg, 3 hetes kortól meg kezdheted bevezetni a szárazat, áztatva, pépesítve, és friss víz mindíg legyen előtte.

Üdv.

2012. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy ismerős kutya bekerült az illatos útra két kölyökkel, és mikor elmentünk érte, mondták, hogy 3 kölyök van, őt is alá tették, szóval elhoztuk :)

2012. máj. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!