Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud adni nekem valaki ingyen...

Tud adni nekem valaki ingyen egy kistestű kölyökkutyát? /yorki, havaneze, boloneze/, az se baj ha van benne kis keverék, de kicsi maradjon.

Figyelt kérdés

#kistestű #yorkshire terrier #ingyen kölyök kutya #havaneze
2012. máj. 18. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha arra sincs pénzed, hogy megvedd, hogyan fogod eltartani?
2012. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
2012. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
2012. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2012. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

A második kettő milyen fajta? Én ilyenekről még nem hallottam...


Yorki= Yorkshire terrier

Havaneze= (Bichon) Havanese

Boloneze= (Bichon) Bolognese


Legalább annyit megnézhetnél az interneten (mielőtt kutyázásba kezdesz), hogy (az említett) fajták nevét hogyan kell írni. És azt tudok, hogy az ilyen fajta kutyáknak mik az igényei? Szőrápolásban, nevelésben... Tudod milyen a jellemük? Vagy csak annyit tudsz, hogy kicsik? Azt tudod, hogy a Yorkshire terrier, egy TERRIER és nem öleb? Nagy a mozgásigénye, nagyon okos, és tanítani is kellene ahhoz, hogy boldog, kiegyensúlyozott kiskutya legyen? Tudod, hogy ugatós? Tudsz egyáltalán bármit?


(én neked még egy szobanövényt sem adnék, amilyen tájékozatlan vagy)

2012. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

Nem kell azonnal leoltani szegényt. Én sem tudok mindent, de ha odajutok megtanulom. Senki sem születik úgy, hogy mindent kiráz a kisújából.


Én Tacskót ajánlom neked egyébként

2012. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Tacskóóót? Láttál te már élőben tacskót??? Egy hiperaktív minirobot, állandóan rohangál, játszik, vadászik. 15 éves a tacskónk, szóval tudom, miről beszélek. És a tacskó minden, csak NEM szobakutya! Hanem egy igazi, kinti kutya.
2012. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tacskóm, és az olyan lusta volt, hogy csak na. Kinti és benti volt, ási szeretett ez tény, de nem volt hiperaktív.
2012. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lefogadom,hogy egyáltalán nem vagy nagykorú,mert ilyen kérdést csak egy gyerek ír ki. Most őszintén szerinted ki fog neked ezekből a kutyákból ingyen adni amikor minimum egy szaporító is 20.000 - t elkér. De ha még kapnál is akkor képes lennél állni a további költségeket,mert elég sok pénzről van szó és igaza van az első válaszolónak. Ha ingyen akarsz kutyát felejtsd el ezt a három fajtát,de a legfőképp a yorkit,mert nagyon sokba kerül.
2012. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!