Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék vásárolni!?

Kutyát szeretnék vásárolni!?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik fajtát válasszam,de fontos hogy törzskönyves legyen.Olyan kéne amelyik erős,masszív,nem túl nagy,szőrének nem kell nagy ápolás,nem agresszív,könnyen tanítható és türelmes.(Az ára pedig nem szökik az egekbe).Tudom most nagyon leszűkítettem a kört,de KÉRLEK SEGÍTSETEK!
2009. jún. 25. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
vizsla,németjuhász
2009. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
boxer
2009. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
amerikai staffordshire terrier
2009. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
én is a staffordshire terrierre voksolok,bár ha hozzájuk érteni kell,és igen erős kéz ha ez ninsc meg nem hiszem h neked való
2009. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Családnak kéne,vagyis pontosabban apámnak.Kutyakiképző,és elpusztult a kedvenc (jólképzett) rottweilerje.Rotit azért nem akarok neki venni,mert azt mondta hogy neki többé nem kell roti. :(
2009. jún. 26. 10:26
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

keverék miért nem jó??

van nagytestű mehelyeken,azokat jól lehet képezni!

2009. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha rotija volt, akkor az amstaff kitűnő választás lenne neki. Hasonló karakterek. Bújósak, igénylik a foglalkozást, jól képezhetőek. Mindkettő egy igazi karakán természet, nagyon jó jellemek.

És az ára sincs az amerikai staffordnak az egekben.

2009. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Doberman
2009. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell keverék!
2009. júl. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!