Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy basset hound?

Beagle vagy basset hound?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 22:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
tudom h nem ez a kérdés, de westie. Én is gondolkoztam beagle-ben és basset hound-ban, végül westie lett és nem bántam meg. Annyiból rosszabb, hogy könnyebben koszolódik mivel hófehér, de sima vízzel minden nap meg lehet mosni(orvos mondta)
2009. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen a Westi tényleg aranyos,de én inkább ilyen kopófajtát szeretnék.

2009. jún. 25. 19:06
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy a bassetnek vizelet tartási problémái szoktak lenni. Egy volt gazdi mesélte. A beagle-t lassan túltenyésztik mivel divat kutya lett. Ízületi problémákkal küzdenek, sajnos!
2009. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mi nemrég vettünk egy Basset-et, nagyon mozgékony, hisztis kislány.. De imádjuk :) szereti a kutyapajtikat, a cicákat és a virágokat :) falánk, de nem kövér (még) :) nem bántuk meg, hogy a családhoz került, bár még nem igen hallgat a nevére és nem szeret szót fogadni, de remélem idővel minden ok lesz :)
2009. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Nekem Beagle-m van, 6 éves semmi gond vele, nagyon okos, ragaszkodó.

Gyerekek mellé bátran ajánlom:)

2009. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
77%

Nekem Baegale van. Nagyon édes kutyus! Csak erről a fajtáról tudok véleményt mondani:

-szereti a hasát, mindig enne valamit

-gyermek barát!!!!!!!!

-nem támad senkire, az enyém még sose tette, nem agresszív!

-makacs!

-szófogadatlan

-ha egyszer neki indul a nagy világnak nehéz visszahívni, az enyém nem is jön, majd csak, ha kicsavarogta magát

-nem bántja a macskát, másik kutyát

-nagy a mozgás igénye

-szeret rágcsálni, szerintem nem lakásba való (nem csak a beagle, de semmilyen állat sem)

-nyáron felássa az udvart hűs helyet keresve

-mivel vadász kutya szereti a szárnyasokat, megfogni is :(


Volt mát, hogy a kucsus a pórázat a lábam köré tekerte, és fájdalmat okozott, azonnal megérezte és megállt, majd leült és hozzám bújt. A 3 éves fiamat folyamatosan tereli, nem engedi pl, hogy a kapuhoz mennjen, minden idegen tárgytól, személytől védi a kicsit, állandóan a nyomában van.


Én nagyon szeretem, aranyos, okos, még ha sokszor nem is mutatja...:D

Most így hirtelen ennyi!


Ja és még valami, az autómata pórázat felejtsd el, az első alkalommal ahogy meglát egy macskát eltépi! Bőrt vegyél, az sokkal strapabíróbb!

2009. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a beagle az nem igaz hogy nem családba való pontosan oda való mert türelmes és kevés gondozást igényel és panelbe is tartható csak minden nap elkell vinni sétálni de azt minden kutyával kell.
2010. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én mindenképp Basset Hound-ot választanék :) Nekem minden vágyam ez a szomorkás kinézetű kutya :) Ahogy adottak lesznek a lehetőségeim beszerzek egy Bassetet :)
2010. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Beagle: tudtommal agresszív és hiperaktív... "


Hát a mi kutyánk egy embert/kutyát sem morgott meg, sőt még azzal is játszani akar aki morogja... :) Viszont nagyon játékos igaz.


Beagle!

2010. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
basset:)
2010. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!