Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj, ha 4 hetesen veszik...

Nagy baj, ha 4 hetesen veszik el a jövőbeli kutyámat az anyjától?

Figyelt kérdés
június 13.án adná oda a kutyát, és akkor lenne 4 hetes.. mi baj lehet belőle?
2009. jún. 24. 21:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
oké, persze, azt nem tenném, de arra gondoltam a kutyasulival, hogy amikor nagyobb lesz, legalább 3 hónapos..hogy utána hordanám kutyák közé, hogy megtanuljon tőlük valamit,...meg a barátnőm kutyájától si.
2009. jún. 24. 22:07
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok!

Ne hari, de úgy tűnik, hogy nem sokat tudsz a kutyusokról még! A tapasztaltak megoldanák ezt a nehéz helyzetet. Ne gyakorolj rajta! Várd ki a 7 hetet! Masszív, vidám kis jószágot kapsz majd akkor és kevesebb rossz dolog történhet vele, nem kell annyi mindenre figyelned!

2009. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
ha már mindenki ezt mondja, meg én se látom jó dolognak, akkor inkább nem fogadom el a kutyát, mert ha 2hónapos korukig várnák, akkor az már a szünet vége lenne. Inkább megyek a menhelyről, és ott veszek egyet:)
2009. jún. 24. 22:10
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig az első vagyok!

A legjobban döntöttél! :)

2009. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél olyan helyről kutyát, ahol 4 hetesen odaadják!


Az első oltását 6 hetesen kapja, azután kéthetente még hármat, végül a veszettség ellenit. Ekkor a kutya már 14 hetes Előtte nem viheted kutyaiskolába, de még az utcára se nagyon szabadna kivinni!


Ugyan írd már meg légyszíves, hogy kitől akarod venni!


Ha mégis elhozod a kicsit, akkor az első utad az állatorvoshoz vezessen vele, a többit majd ő elmondja.


Milyen fajtát választottál?

2009. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb megoldás...:)

A kiskutyának sem lenne jó, hidd el!

2009. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetnek ilyen emberek, 4 hetesen, áhh nem értem egyáltalán, gondolom meg akar szabadulni tőle mert akkor már el kell kezdeni etetni meg minden...

Hát én sem ajánlanám hogy elhozz egy 4 hetes kutyát, még kell neki az anyatej is, gondolom nem egy állandóan beteg, gyenge és szinte nevelhetetlen kutyát szeretnél.

2009. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Látom, lassú voltam. :) Örülök, hogy így döntöttél!
2009. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem tenyésztőröl van szó, csak egy kutyatulajdonosról, akinek a szukája a szomszéd kutyával jött össze. A kiskutyák most vasárnap születtek, és már akkor kinálta őket, hogy 4 hetesen adja, de mondtuk neki, hogy legyen inkább 7 hetesen, de most ahogy kérdezte, hogy akkor kell-e a kutya, irtam, hogy nem, mivel 7 hetes korában már vége a nyáriszünetnek, erre ő, hogy akkor odaadja 4 hetesen.

Többet a kutyusokról nem sikerült megtudnom.... :(

2009. jún. 24. 22:21
 20/22 Bogyigazdi ***** válasza:
50%

Tuti, hogy köze sincs a tenyésztéshez....

Én 3 éve egy pincsi és shi-tzu-uszkár keverék kutyit kaptam anyu munkatársától, és 6 hetesen hoztuk el...rögtön vittük orvoshoz oltatni, és még azon a hétvégén horgászversenyre vittük magunkkal (hozzáteszem, hogy 10 éve volt utoljára kiskutya a családban, és akkor még megúszták az ebek parvó meg ilyesmi nélkül-oltások nélkül)...nos akkor nekünk szerencsénk volt..ne próbálja ki senki!!

Na szóval most van egy epilepsziás, "énvagyokakirály, ti meg senkik", anyucimegapucikedvence, aki csak kézből hajlandó enni...

Persze ezen lehet, hogy lehetne változtatni, de akkor én lennék a gonosz, hogy nem adok a kutyának kaját, meg nehogy mr a kezemet emeljem a kicsike Benikére, mikor megérdemelné, de még lenyomni sem... de akkor is extraszocializálatlan(egy dognak is nekimenne, ha hagynám), sajnos.

2009. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!