Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » En vagyok az aki irta, hogy 3...

En vagyok az aki irta, hogy 3 läbbal äljen a kutyusom vagy altassam el, fälora mulva amputäljäk a läbät, dälutän 4 re kell ärte menni, hogyan tudok rajta mäg segiteni?

Figyelt kérdés
Szegäny kutyus nagyon szomoru,nagy fäjdalmai vannak de csendben türi.
2009. jún. 23. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos biztosan el fogja mondani, hogy mit kell csinálni a műtét után. Biztosan sok pihenésre és nyugalomra van szüksége. Szerintem fog írni a doki fájdalomcsillapítót. Ne aggódj, biztos hamar helyrejön majd a kutyus! Tudja, hogy szereted és ez nagyon fontos a gyógyuláshoz! Hamarosan ugyanúgy fog ugrabugrálni, mintha négy lába lenne! Mielőbbi felépülést kívánok a kutyusodnak! :)
2009. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se altasd el!:) És igen, sok pihenés kell majd neki, meg szeretet, odafigyelés!
2009. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nem akarlak cinkelni... Ha elveszítenéd az egyik lábad, téged is leoltanának?

A kutyák nagyon jól alkalmazkodnak. Többször láttam háromlábú boldog kutyát. Türelem és szeretet és segítőkészség...

2009. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A doki mindent el fog mondani! Az én tanácsom az lenne, hogy viselkedj vele úgy, mintha semmi baj nem történt volna. Sokat legyél mellette és szeretgesd, de ne sajnálattal. Ne érezzen rajtad bizonytalanságot, szomorúságot vagy kétségbeesést, mert az őt is elbizonytalanítja. Légy erős és akkor ő is az lesz! Ha Te vidám vagy, akkor ő is az lesz.
2009. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sosem altatnäm el annyira szeretem,
2009. jún. 23. 12:26
 6/11 A kérdező kommentje:
nem sok joval kecsegtetett az orvos,azt mondta,hogy lehet fel sem äbred többä,nagyon elvagyok keseredve.
2009. jún. 23. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és bízz benne, hogy sikerül! Drukkolok!
2009. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

három lábbal is lehet teljes életet élni!

Tökéletesen megszokja...a te dolgod annyi hogy megkönnyíted számára lábadozás napjait, figyelsz rá, gondoskodsz róla, cseréled a kötését ha kell....


amint begyógyult a heg olyan lesz mit azelőtt!

2009. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NE altasd el! Szeresd ŐT nagyon és gondoskodj róla megfelelően, és meglátod majd, hogy százszorosan vissza fogod kapni tőle a szeretetet és az odafigyelést! Sok szerencsét és boldogságot kívánok neked is és a kutyusnak is! :)
2009. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a biztatäst,tul van a mütäten.Nagyon sir,nem tudom semmivel sem megvigasztalni.Szinte üvölt a fäjdalomtol.Az egyik läbät teljesen levägtäk,mäg egy kicsi csonkot sem hagytak.Remälem minäl hamaräbb rendbe jön
2009. jún. 23. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!