Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van beesve a kutyám háta?

Timszy25 kérdése:

Miért van beesve a kutyám háta?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves németjuhász kutyám.Rendesen kap enni és mégis be van esve a bordája mögött az oldala.Száraz tápot kap meg néha házi kosztot is.De nem éhes mert azt se mindig eszi meg amit kirakunk neki.

Szerintetek ez mitől lehet?


2012. ápr. 26. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Több házikoszt kell.

Ha az esetek 95%-ban száraztáppal etetitek,akkor ne csodálkozz.

A száraztápban csak ilyen vitaminok meg ilyenek vannak ,semmi zsírtartalom.

Házikosztban pl.:pörkölt, hús kenyér stb.na abban van zsír és attol lesz jó húsban.

Nekem a rotimmal volt igy hogy állandoan csak táp és nemhízott sehova aztán átálltunk házikosztra és szép dundikutya lett.

2012. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára féregtelenítve?
2012. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elég sűrűn kap házikosztot,szoktam neki venni farhátat azt főzöm meg pörköltnek teszek bele egy kis kenyeret azt imádja.Múltkor is megevett több mint egy kiló farhátat és mégse látszott rajta:)

Amúgy decemberbe kapott veszettség ellen oltást akkor kaptunk féregtelenítőt is csak az a baj mivel kertes házba lakunk mindenhol szaladgál ezért nem láttuk a székletét.De eddig sose volt férges.

2012. ápr. 26. 17:41
 4/7 szacsiga ***** válasza:

Bizonyos mértékben az a normális, ha befele megy a hasánál:


[link]

angol honlap, de az oldal alján látod a képeken, hogy felül nézetből hogy néz ki a sovány vagy kövér kutya.

Amíg a gerince és a bordái nem látszódnak, csak picit a bordái után beível a hasa, akkor nem alultáplált.

2012. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm szépen a linket,megnéztem a képeket.

Ezek alapján az én kutyám az ideálisba tartozik.

Csak annyira megijedtünk mert elég sokan mondják,hogy sovány a kutya.

2012. ápr. 26. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele? A német juhász kimondottan hajlamos a stresszeléstől fogyni, tehát ha csak ki van vágva a kertbe, vagy egy póráz nélkül háztömbök körül körözve éli le az életét, az bizony hatással van a mentális és fizikai egészségére. Szóval ha nem dolgozik eleget (fizikailag és agyilag is!), akkor én elsősorban ezen próbálnék változtatni.
2012. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pórázon, nem póráz nélkül... Késő van :)
2012. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!