Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Evett a macskából, lehet...

Evett a macskából, lehet gondja tőle?

Figyelt kérdés

Van két kutyám, amik ma reggelre elkaptak egy macskát a kertben, ami már alapból sem egy öröm, de ráadásul szét is kapták a tetemet és ettek is belőle rendesen... (feje, lábai, combja meg a szőre-bőre maradt csak utána, már elnézést a részletezésért).


Lehet ebből gondjuk?

Régebben is fogtak már macskát, de azt időben észrevettem és elvettem, nem falták fel, viszont ez éjjel történhetett, így már csak a nyomok maradtak.

Normális ha megeszik a zsákmányt vagy éhesek lehetnek? Fressnapfos tápon élnek, az arra írt súlynak megfelelő mennyiséget kapják, nem soványak, szép formásak.


Köszi a választ!



2012. ápr. 25. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, velem is történt ilyen, én megkérdeztem az állatorvost, azt mondta rá, hogy nem lesz baj belőle...annyi volt, (legalábbis én ennyit vettem észre), hogy nem voltak annyira éberek egy pár óra hosszán át, de utána semmi bajuk nem volt! :)
2012. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem itt is rendben lesz :-)
2012. ápr. 25. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel valszeg kóbor macka volt, valószinüleg férges is, szóval érdemes figyelni a kutyáid végtermékét...
2012. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!