Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idegenek adtak nyers húst a...

Idegenek adtak nyers húst a kutyámnak, lehet ettől férges, vagy más baja lehet tőle?

Figyelt kérdés
Sétáltattam a kutyámat kint, és mivel elég barátkozós, odament egy idős párhoz. Az asszony hirtelen elővett egy darab nyers csontot, meg nyers húst egy zocskóban, és mondtam neki, hogy NE, erre ő mégis adott belőle a kutyának. Mire odaértem, már megette a kutya , szóval nem tudtam megakadályozni. Sosem adok neki nyers húst (6kg tacsi-csivava mix)és most aggódni kezdtem. Lehet valami baja ettől? Esetleg vannak valami férgek a nyers húsban, amitől most félnem kellene? Lehet eltúlzom, de imádom ezt a kutyát, és féltem nagyon. Nem szeretném, hogy baja essen.Köszi a válaszokat!!!

2012. ápr. 21. 12:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
huh, ez elég durván hangzik. Azért remélem nem lesz ilyen gondom! Egyenlőre semmi baja, bár kicsit nyugtalan vagyok emiatt.
2012. ápr. 23. 19:46
 12/14 anonim válasza:
Utóbbi válaszoló vagyok! Remélem, a figyelmeztetésem,nem ijesztett meg,csak segíteni próbáltam, tanácsot adni,ha esetleg ott is ez lenne. vidd el állatorvoshoz feltétlen, az orvos csak meg tudja állapítani mi baja lehet. Meg kell vizsgálni, majd az orvos tudni fogja,ha van valami benne, esetleg ("állati") (kutya vérvételre kéne mennie),és akkor meg tudják talán vizsgálni,ha nem találnak méreg anyagot,akkor nincs semmi baj :) Remélem hasznos volt amit írtam.
2012. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Írj,ha már jobban van a kutyus,vagy,ha bármi történne, jó lenne ha tudnám,ha már írtam választ a kérdésre:D
2012. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem volt rosszul, most is jól van szerencsére :D csak azért aggódtam, nehogy baj legyen. Tegnap kapott féreghajtót is. Elvileg mostanra már jelentkeztek volna a tünetek, ha baj van. Köszönöm szépen, hogy ennyire kedvesek és segítőkészek voltatok, és válaszoltatok, meg tanácsot adtatok. KÖSZÖNÖM. Most kicsit nyugodtabb vagyok, mert telik az idő, és semmi baj nincsen. Viszont májusban mindenképp elviszem egy dokihoz, mert amúgy is így volt betervezve, és neki azért szólok az esetről.
2012. ápr. 25. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!