Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit és mennyit tesz a Magyar...

Mit és mennyit tesz a Magyar állam a kutyafajtáink megőrzésében? Vagy Miért nem tesz többet.

Figyelt kérdés

Olvasom,hogy nemzeti kincsé lettek nyílvánítva,de egy némyelyik fajta a cikkek szerint a kihalás szélén áll.

Nincs pénze az országnak fenntartani tenyészállományokat?

Vagy nem érdekli a döntéshozókat a kutyafajtáink sorsa??


kuvasz,komondor,erdélyi kopó,agár,drótos vizsla-ha jól tudom egyikből sincs sok.


Ahogy egyszer már megmentették pl a kuvaszt,miért ne lehetne úgy a többit is?

Nem tudj az állambácsi azt mondani,hogy ti itt márpedig ennyi és ilyen kutyát fogtok tartani?


2009. jún. 16. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyit tesznek,hogy tényleg nemzeti kinccsé nyílvánították őket és ennyi. De szerintem azt nem lehet megmondani,hogy ki milyen kutyát vegyen.
2009. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A kiállításokon a nevezési díjból van kedvezmény ezeknél a fajtáknál,ha jól tudom,50%.
2009. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
és néha igyen lehet nevezni öket...
2009. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
ingyen (bocsi a helyesírásért)
2009. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a magyar államnak ahoz, hogy mennyiért lehet egy kiállitásra nevezni? Az a pénz a Meoe-hoz megy.

A magyar állam nemcsak a magyar kutyafajtákért nem tesz semmit, de az állatvédelmi törvény betartatása is egy vicc... Itt mindent lehet: macskátnyuzni, kutyát lapáttal verni, felakasztani ... ha szólsz a rendőrnek az állatkinzásról,akkor kiröhög ...

2009. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanannyit, mint a saját kóbor állataiért. Vagy ugyanannyit, mint az állatkínzások ellen. Mond valami nagyot, de tenni nem tesz semmit.
2009. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem a fajtatisztákkal kéne foglalkozni....hanem azzal hogy ne szaladgáljon az utcán halomszámra egy csomó éhező kóbor kutya....bár akik ezzel foglalkoznak az emberekkel is ezt teszik....a "fajtatisztát" kiemelik,a pórnép meg is dögölhet...
2009. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

inkább maradjunk a honi kutyáknál


Hozhatnának valamilyen rendeletet,hogy az összes nemzetiparkban,kültéri múzeumokban,skanzenokban tatsanak hazai kutyákat.

Kerítsenek neki munkahelyet.

Szerintemmeg lehetne oldani csak nem akarják.

2009. jún. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!