Ugye hogy a kölyök kutya (újszülött)
elpusztításáért minimum börtön jár? Én simán
agyonverném az illetőt, de az már máshova tartozik!
Figyelt kérdés
Szóval, szomszédomnak van 2 szuka kutyája, minden évben min. 1szer ellenek de van hogy többször is és a kicsiket mindig agyoncsapja. Hiába mondjuk hogy ivartalanítsa a szukákat, meg sem hallja.
2012. márc. 22. 16:57
1/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék tenni valamit, de valahogy névtelenül!
2012. márc. 22. 16:58
2/7 anonim válasza:
felkell jelenteni.
2012. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
3/7 anonim válasza:
Az állatvédőknél jelentsd be, vagy a jegyzőnél.
2012. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
4/7 anonim válasza:
Nem elég ha feljelented!A nyomozást(már ha egyáltalán indítanak)bizonyíték híján gyorsan lezárják!
Tehát mindenféleképp kell valami bizonyíték is,p.l. ha az újszülöttek tetemét tudod hová tüntette el.
2012. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
5/7 anonim válasza:
Menj be a rendőrségre ezzel és körbe fognak röhögni, ne legyél ennyire naiv, ennél sokkal extrémebb esetekkel sem foglalkoznak. Az se lenne jobb, ha ezek a kiskutyák az utcára vagy menhelyre kerülnének.
2012. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
6/7 anonim válasza:
Most biztos le leszek szavazva, de inkább ez, mint hogy egy alomnyi öthetes kölyköt kirakjon az út szélére... Régen én is ki voltam akadva az újszülött, öntudatlan kölykök elpusztításán, de ma már, tudatában annak, hogy egymillió kóbor kutya van Magyarországon, és rengeteg sínylődik évekig a menhelyeken, hányat altatnak el naponta a sintértelepeken, hát... Inkább gyorsan érjen véget az életük, hirtelen, hogy fel sem fogják az egészet, mint hogy szenvedjenek életükben. A szomszédod nem vízbe fojtja, vagy élve elássa őket, az sokkal kegyetlenebb. Az ilyen vidéki emberek ebben nőttek fel, a mi generációnknak remélhetőleg alap lesz, hogy ivartalaníttatja a kutyáját.
2012. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
7/7 anonim válasza:
Igaz ez nem Amerika... ahova kimennek a rendőrök. De, nem is a rendőrséggel kezdeném. Keress fel akár telefonon állatmentő helyeket, valami tanácsot biztos adhatnak, mert azt tudom, hogy ha bizonyítva van egy "gazdáról", hogy alkalmatlan egy kutya tartására, tuti elveszik tőle a kutyát-kat... akkor legalább nem fial többet az a szerencsétlen. ezekszerint kertben tartja? Akkor könnyebb a helyzet, mert esetleg készíthetnél valami felvételt... stb.
Agyonverni semmi értelme a gazdáját, mert akkor meg helyette Te kerülsz börtönbe :D
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Adataid védelme fontos számunkra!
Mint a weboldalak többsége az interneten, honlapunk működéséhez és célzott hirdetések megjelenítéséhez mi és hirdetési partnereink is cookie-kat tárolunk az általad használt eszközön. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, a hozzájárulásod szükséges. Erről az adatvédelmi tájékoztatónkban részletes információkhoz juthatsz, illetve bizonyos cookie-k használatával kapcsolatban további lehetőségeid vannak.