Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak pórázas sétával megfelelő...

Csak pórázas sétával megfelelően átmozgatható a kutya?

Figyelt kérdés
Szerintem minden kutyának (nyilván változó mértékben) szüksége van rá, hogy kifutkározhassa magát vagy legalábbis szabadon mozoghasson naponta valamennyit. Szerintetek?
2009. jún. 12. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
?? nem értem a kérdést ??
2009. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljes-e az élete annak a kutyának, akit pórázon sétáltatnak naponta 3x félórát? Vagy szüksége van ennél több mozgásra?
2009. jún. 12. 12:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Póráz kontra elengedés biztonságos helyen...
2009. jún. 12. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jah..első vagyok.Hát szerintem mindenképp el kell engedni.Vagy ha mégsem akkor rengeteget sétálni,futni vele.
2009. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Függ a kutya fajtájától is.

Mondjuk egy agárt hamarabb póráz nélkül futattnám mint egy csivavát :D

Egyépként lehet ugyanolyan élete annak a kutyának is amelyik "Csak" pórázzal van sétáltatva van aki még azzal se sétáltat és mégis boldog a kutyája persze az a jó ha a kutya elvan engedve és szabad.Én napi 4 órát sétálok összesen beagle kutyusommal 1 éves éspórázon "csak".És minden hétvégén elmegyünk van egy domb és oda ott rohangál össze-vissza egy kilómétert :D

Megpénteken szoktunk menni a barátaihoz ott is rohangál a többi kutyussal.Én ugy látom neki elég biztos jobb lenne neki több séta,de néhány gazdihoz képest ez is halladás.Majd ha lesz több időm akkor visszem többet.Nekem ez a véleményem.

2009. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom. Nyilván mindig van szarabb helyzetben lévő kutya a miénknél, de akkor is az a dolgunk, hogy a legtöbbet adjuk a sajátnak. Én azt nem értem főként, amikor az imádott kutyát nem tanítják meg semmire, az rángatja a pórázt, de nem lehet ugye elengedni, mert tanulatlan. Őket sajnálom.
2009. jún. 12. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

12:47-es vagyok:

Őket én is sajnálom Én sajnos csak hétvégén tudom nyugodt környezetbe elengedni,mert itt menne úszni ahol horgásznak és beleakadna a horgoba megy a kacsák meg sokaz ember és hiába jön vissza ha a kicsik közbe kergetik meg ilyenek mert rám ők nem hallgatnak hisz még én is gyerek vagyok :S

2009. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ráadásul csak attól, hogy (pórázon) sétál nem fejlődik normálisan az izomzata. Ez ugyanolyan, mint az embereknél: meglátszik ki az aki csak a közértig megy le és ki az aki rendszeresen sportol. Nagyon jól tudjuk melyikük az egészségesebb - kutyánál meg szerintem fokozottan így van, hisz számára még annyira sem természetes a "csak sétálgatás".
2009. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!