Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehetséges, hogy a...

Mitől lehetséges, hogy a kutyáim 2 napja többszörösét isszák a megszokott vízmennyiségüknek?

Figyelt kérdés
2 nagy újfundlandi kutyám van. Egy 30 literes hordóba szoktak mindig friss fizet kapni 2-3 naponta.2-3 naponta cserélem a vizüket, és mindig marad kb 5-10 liter. Tegnap viszont egyetlen nap alatt megittak 30 liter vizet, teliengedtem, másnapra megint. és tényleg látom hogy isznak egyfolytába meg sokkal többször vizelnek, de mind a kettő. Ez valami vírus lehet? Nagyon remélem nem valami súlyos. Enni ugyan úgy esznek tovább, hányás nincs a udvarban. Nagyon sajnálnám ha valami komoly bajuk lenne. Állatorvost biztos nem hívok hozzájuk mert egy rabló, nem vagyok olyan anyagi helyzetben hogy ki tudjak fizetni 10-15 ezret csak azért hogy kijöjjön, hát még ha felírna gyógyszereket is.
2012. márc. 15. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is sokkal többet iszik mostanában, de szerintem csak attól van, hogy most már melegebb az idő. Sokkal többet liheg is, úgyhogy szerintem ez lehet az oka!
2012. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ugyanezt csinálja, bár "csak" egy kistestű keverék:)
2012. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, a vedlésen még nincsenek túl. Plusz elég meleg lett az idő.
2012. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálják a kutyáim...tavasz van :)
2012. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én mudijaim is állandóan isznak pár napja, pedig nem volt ez jellemző. Biztos hirtelen jött nekik ez a meleg idő, még nem szoktak hozzá. Sokat lihegnek is. Én össze szoktam vizezni a bundájukat, ennek nagyon örülnek, kergetőznek, ugrálnak.
2012. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hirtelen nagy vízivást okozhatja pl. nőstényeknél méhgyulladás.
2012. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!