Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az uszkárról?

Mi a véleményetek az uszkárról?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik:) Mennyire drága a szőrápolása? Van valakinek valamilyen tapasztalata az uszkárral?

2012. márc. 5. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Van 4 féle méret, gondolom minél nagyobb, annál drágább a kozmetika. Az óriás uszkárt 8-25 ezer között kozmetikázzák, nagyjából 2 havonta. Olcsóbb, bár kevésbé szép, ha megtanulod az alapokat. Amúgy nagyon jó kutyák. Éberek, mozgékonyak, agilisek, tanulékonyak, úgyhogy napi 2-3 óra foglalkozás kell nekik azon felül, hogy pisi-kaki miatt többször kiviszed.
2012. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szőrápolása attól függ, milyenre nyíratod, ha teljesen rövidre, akkor elég 3-4 havonta kozmetikushoz vinni és 1-2 hetente átfésülni, ha viszont kiállítási szőrben tartod, akkor igencsak idő és pénzigényes lesz az ápolása. Az uszik egyébként nekem tetszenek, okosak, barátságosak, pörgősek.
2012. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom "fazonra" nyírni, csak simán az egészet rövidre:) 4 fajta méret létezik? Én azt hittem, hogy csak három.
2012. márc. 5. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
toy, törpe, közép, óriás
2012. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem törpém van, neki kompletten minden nyírással 5 ezer szokott lenni.
2012. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod kiállítási fazonra nyírni, akkor veszel egy nyírógépet harmicezerért, és otthon nyírogatod. Akkor csak az élezés és sampon fog pénzbe kerülni.
2012. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mennyi időközönként szoktad kozmetikushoz vinni? Melyik kennelből vetted? Magyarországon van közép-óriás uszkár kennel?
2012. márc. 5. 21:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat! Megy/ment mindenkinek a zöld pacsi:)
2012. márc. 5. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Óriás uszit nagyon kevesen tenyésztenek Magyarországon. Nekem a kisebbekről sajnos nincs információm. Ha az óriás érdekel, akkor meg tudom adni egy olyan ember elérhetőségét, aki tud segíteni a választásban, nehogy mellé nyúlj.
2012. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1,5 - 2 havonta szoktam vinni, függ ez attól, hogy kint, vagy bent van e többet. Persze, van mo- n középuszi kennel.
2012. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!