Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen majd a Border...

Mi legyen majd a Border Colliem neve?

Figyelt kérdés

Üdv!

Mi legyen majd a Border Colliem neve? Mert én gondolkoztam ezeken: Léna, Leila, Mex, Cody, Brútusz. De nem tudom melyiket válasszam, úgy hogy kérném a segítségeteket!

Más nevek is jöhetnek!

Előre is köszönöm!


2012. márc. 4. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Olcsón biztos nem kapsz, mert nagyon értékes és megbecsült fajta. Mi egyszer teljesen ingyen kaptunk 2 példányt az utcánkban, de azok collie és berni pásztor keverékek voltak, és összesen 13-an voltak testvérek és a tulaj nem győzte gondozni őket, szóval meg akart tőlük szabadulni (nem negatív értelemben). De ehhez hatalmas szerencse kell.
2012. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak (bocsi): én is szeretek egyedi kutyaneveket adni. Nem rossz, ha külföldi nevet kapnak, de még jobb, ha esetleg valami történelmi személyről (Brútusz, ahogy már többen javasolták), vagy íróról, szereplőről (Sherlock) nevezed el. Sokan adnak római császár neveket vagy görög isteneket, pl. a Magnum P. I. című sorozatban 2 dándognak Zeusz és Apolló volt anveük.
2012. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Geyer Tímea válasza:
Ben, Baster, Kuper, Murphey vagy az én kutyusom neve, bár labrador: Hutch
2012. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Geyer Tímea válasza:
De a Bruno név is nagyon jó.
2012. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És még 1 új név is jutott eszembe:Luci!

Meg a Brúnó is tetszik! :D

2012. márc. 18. 15:33
 16/16 anonim válasza:
Az én skótom neve Molly :) Meg a Terra tetszik még...
2013. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!