Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kaposvári kutyakiállitáson...

A kaposvári kutyakiállitáson lesz kiállitva komondor? Pontosan hol lesz ez a kiállitás? Kváron belül hol? látogatónak ingyenes bemennie?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tok semmit sme erről a kiállításról,de az biztos ha csak látogató vagy akkor sem mehetsz be ingyen! CACIBon szilvásváradon felnőtjegy ezer ft volt gyerek jegy 500 itt nálunk a CACon is nyíregyházán ugyan ez volt az árfolyam
2009. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vadászkutya Cac lesz ... ugyebár a kommondor nagyon nem az
2009. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez egy Vadászkutya CAC kiállítás, ezért komondorok nem lesznek. Itt meg tudod nézni, hogy milyen fajták lesznek: [link] Azt sajnos nem tudom, hogy pontosan hol lesz Kaposváron belül, ezt nem mindig közli az újság. Szerintem érdemes elmenni egy állatorvoshoz vagy egy állateledelboltba, ott biztosan meg tudják mondani. Én eddig még csak CACIB-okon voltam, oda kell fizetni belépőt, de nem hat ökör ára, max 1000 ft, de nem biztos, hogy CAC-ra is kell fizetni.
2009. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jah nem tudtam h vadászkutyás :) oda tényleg nem illene komondor :)

és mi ez a BIS program?

mert oda fel van sorolva az összes FCI osztály, olyan osztályok amikbe nem is tartozik vadászkutya...

2009. jún. 8. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Best in show program, a fajtagyőztesek közül választják a legszebbet

Csak kopiznak, azért van felsorolva minden.

2009. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Viszont a Székesehérvári kiállitás jövöhétvégén cacib lesz, ott lesz böven komondor is.

Juni 20-21

[link]

2009. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,itt vadászkutya CAC szokott lenni,most is volt tegnap.Tavaly ilyenkor is volt,akkor mindeggyik jegyét 300 ft-t fizettünk de most 14 év alatt ingenes volt
2009. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt h a sportcsarnok mögött,a ktyakiképző pályán szokták tartani.
2009. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!