Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerdán sérvműtéte volt a...

Szerdán sérvműtéte volt a kutyusnak 6 hónapos! Nagyon rosszul viseli, szerda reggel volt széklet utoljára, pisi tegnap este, csak fekszik! Fájdalma van, doki azt mondja türelem! Mikor lesz jobban? Normális hogy már lassan 3 napja nem kakilt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 17:58
 1/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Sürgősen vidd el egy másik orvoshoz valami jól felszerelt rendelőbe! Egy sérvműtétet észre sem lenne szabad vennie. Valamit elrontottak!
2012. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen ne ijeszgessz, most nagyon ideges lettem! akkor miért mondja ezt a mienk hogy türelem? két sérve volt amit műtöttek neki, én megértem hogy fáj neki meg belső varratok, csak már kicsi ki vagyok mikor lesz jobban
2012. márc. 2. 18:33
 3/5 Akiteki ***** válasza:

Figyu: Ivartalanítás után (ami sokkal nagyobb műtét, mert egy sérvnél nem nyúlnak a belső szervekhez) is másnap már kinn mászkálnak a kertben a lányaim.

Nem ijesztgetni akarlak, hidd el. Tudod: jobb félni...

2012. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, meg is vagyok ijedve most rendesen, előbb fel is hívtam másik dokit, azt mondta ha reggelig nem kakil akkor vigyem el, de elvileg mivel nem hányt nagy baj nem lehet, csak nehezen viseli, alacsony a fájdalom küszöbe, hát nagyon remélem :( adtam neki étolajat türelmesen várok
2012. márc. 2. 19:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért írok, hogy ha valaki hasonló helyzetbe lesz ne ijedjen meg annyira mint én, hálisten minden rendbe volt! Csak nehezen viselte az első napokba a fájdalmat :)
2012. márc. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!