Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajándéktárgyak menhelyi...

Ajándéktárgyak menhelyi adomány befizetését igazoló bizonylatra cserélése? Vélemény?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy licitre bocsátanék menhelyi kutyákat ábrázoló egyedi készítésű kerámiákat, melyekért úgy kellene fizetni, hogy valamely menhelyre kellene befizetni az összeget és a pénztárbizonylatot kellene bemutatni. Szerintetek életképes ötlet?

2012. márc. 2. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerübb lenne ha neked utalnak, te meg átutalod a menhelynek.
2012. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Látok benne fantáziát.

Az első válaszolóval nem értek egyet. Én nem utalnék egy fillért sem magánszemélynek aki azt mondja, hogy majd ő továbbítja a menhelynek. Még ha bögrét kapok érte, akkor sem.

2012. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a bizalom hiánya miatt szeretném így. Így meglenne nekik is a jóérzés és kapnának is valamit cserébe.
2012. márc. 2. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet! A meska.hu-ra is felteheted, az nem aukciós oldal ugyan, hanem kézzel készített ajándéktárgyaké. Én annak idején csináltam ajándéktárgyakat, amiket odaadtam a menhelynek, és ők el tudták adni a hagyományos karácsonyi vásárjukon.
2012. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet! Ha Vaterán, Teszveszen akarod ezt csinálni, arra figyelj, hogy a szabályzat szerint a jótékonysági aukciók indítása engedélyköteles. Nem tudom, hogyan, kitől kell engedélyt kérned, annyira nem ástam bele magam, de nézz utána a Vatera-szabályzatban, nehogy kizárjanak a Vateráról. Ha megtudsz valamit, nekem is megírhatod, én egy bibliai idézetes pólót akarok eladni kutyamenhely javára.
2012. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!