Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudtok nekem...

Milyen kutyát tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Kis közepes termetű kutyust szeretnék ami jól teljesítene az agility pályán de viszont panelházi élethez is jól viszonyulna. Nem ő lenne az első kutyám ezelőtt egy négytermetű keverékem volt vele agilityztem csak ő sajnos kiöregedett ebből a mókából. És nem rég itt hagyott minket. Ezért szeretnék majd egy kis közép termetű kutyust mert a maxi kategóriába a bc szinte verhetetlenek és én nem engedhetek meg magamnak egy ilyen nagy mozgásigényű kutyát főleg nem panelba.

2012. febr. 22. 07:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudok ajánlani olyan kistermetű kutya fajtát, ami fürgeségre megegyezik a Border Collie tudásával a termetéhez viszonyítva. Intelligenciában is hasonló hozzá, sőt még kinézetre is...

Kitűnő agilityhez, nagyon fürge és jól tanítható:


ez a PAPILLON.


Itthon még nagyon ritka, de páran már agilityznek vele, külföldön nagyon népszerű ez a fajta. (A Youtube-on sok video van fenn róluk különböző versenyekről.)

2012. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 petrusi ***** válasza:
0%
Közép vagy óriás schnauzer. Könnyen tanul, de csak akkor ajánlanám, ha tisztességesen ki lesz fárasztva minden nap, akkor nem lesz baj vele panelben sem. Agilityhez kitűnő, mert mozgékony, figyelmes, gyors kutya.
2012. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
utolsó: maxi méret alatt keres kutyát...
2012. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Törpe, közp uszkár, kiváló képességei vannak, iszonyat gyorsan tanul, őt inkább agyilag kell lefárasztani, de mint munden kutya ugye igényli a jó kis sétákat, de alkalmazkodik ahhoz, amit nyújtani tudsz neki, nincs nagy gáz, ha egy két nap séta kimarad, de azért több ne. De mivel panel, úgyis le kell vinni, űgyhogy nem lesz gond.

Egy agilitys uszi gazda

2012. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 petrusi ***** válasza:
Mi az, hogy maxi méret?! Az agilityben S(small), M(medium), L(large) méretkategória létezik!
2012. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
más néven mini midi maxi. amúgy köszönöm az eddigi válaszokat de várok még ötleteket.
2012. febr. 24. 19:22
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem is az uszkár volt az első ötletem. nagyon okosak, mozgékonyak, és lakásban ideálisak, főleg a szőrük miatt.
2012. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mudi esetleg? pumi?
2012. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
esetleg beagle?:D Sok agilitys beagle ismerősöm van, mint országos válogatottak.
2012. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!