Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos amstaff nő még?

8 hónapos amstaff nő még?

Figyelt kérdés
Van egy amstaffom és elég kicsi, mármint magasságra , kan kutyárol beszélünk, 44-45 cm kb, találkoztam más amstaffokal és jóval magasabbak ebben a korban. Az lehetséges hogy az enyém lassabban éri el a magasságát? vagy már nem is fog nőni? Meddig nőnek magasságra ezek a kutyák? megköszönném ha olyan irna aki ért is hozzá és nem csak okoskodik!
2012. febr. 21. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is nô még, bár az én németjuhászom kb enyi idôs volt, amikor "teljesen" megnôtt. Utánna még erôsödött és izmosodott, de nôni már nem nagyon :) De gondolom, ahogy mi emberek sem egyformán növünk, van aki sookal hamarabb éri el a vég magasságát, van aki meg lassaban, akkor a kutyák is ilyenek. Na és, ha nem nô többet? Az sem tragédia :)
2012. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

persze nem tragédia :)

Örülök hogy csak normális válaszokat kaptam :)

Köszönöm!!

2012. febr. 21. 14:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Én amstaffom is olyan kicsinek tűnik ennyim is 9 hónapos és 46 cm a marmagassága.De rájöttem h inkább nőjön lassan és arányosan mint h hirtelen megnőjön.:)
2012. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az amstaff egy közép-termetű kutya. Fogadjátok el, ne várjatok 60centis marmagasságokat. Akkor vegyetek nagy termetű kutyát. Van bull vagy molosszer típusú kutya nagyobb méretekben: amerikai bulldog, argentin dog, rottweiler, stb...
2012. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem várom el hogy 60 cm legyen ,sőt nem is szeretnék akkorát! Csak annyi volt a kérdés meddig nő semmi több :)
2012. febr. 25. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!