Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek csivavája? és...

Van valakinek csivavája? és ha van akk szoljon most

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
vagy hallgasson örökké...
2012. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Nekem nem patkánykám van hanem igazi kutyám. (:

Magyar Vizsla <3

2012. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
a csivava az nem patkány te köcs*g
2012. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

kedves második,

a kutyasuliban volt szerencsém nem egy vizslához és csivihez. tanulékonyságban és pontosságban ég és föld volt a különbség – és nem a vizsla javára ;)

de persze minden kutya más, lehet, hogy csak szerencsém volt :)

2012. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Második!!! A csivava nem patkány!!! Hanem tündéri kiskutya. De különben is, neked még vizsla sem kéne, meg patkány sem hiszen ott vagy te saját magad egy buta paraszt patkány;)
2012. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha, és még levelet ír Nekem a patkányozó, hogy én vagyok a paraszt..Kicsit sem vagy gyáva Amyke,hogy levélben írogatsz ahelyett, hogy itt kommentálnád ahol mindenki látja...Te szóltál bele egy beszélgetésbe, és patkányoztad le a csivavákat, primitív módon! Erre csak reagáltam, hogy nem ők azok hanem ezek szerint te! Ők okosak és tündériek! Ahogy említettem nekem is csivim van és már az Ő nevében is kikérem! Sötét....
2012. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszállok. A csivava nem patkány... Volt már vizslám is,(isten nyugosztalja).de hozzáképest a csivavám 100szor okosabb :)

A fentebb szólóhoz csatlakoznék. kutyasuliban is sokkal aktívabbak,energikusabbak a csivavák.

Egyél patkánymérget a vizsláddal együtt.Szemééét

2012. márc. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyél patkánymérget a vizsláddal együtt"


Na ebből látszik hihetetlen intelligenciád. Belegondolsz néha abba, hogy mit mondasz/írsz le, vagy csak ömlik ki a fos a szádon?! Hát normális vagy?! Egyen mérget ő is ÉS a kutyája is, mert patkánynak tartja a csivavákat?


A csivavákat (és a gazdáikat) azért utálja zsigerből az állattartók 99%-a, mert a kutyáik idegbetegek és neveletlenek, hasonlóan idegbeteg és neveletlen barbie-gazdival, ráadásul általában a kutya az okosabb kettejük közül. Természetesen akinek nem inge, az nem veszi magára a patkányozást, hanem ír valami olyasmit, mint: "Lehet, hogy a környezetedben ezt látod, de a csivavák nem patkányok, normális kutyák, az enyém is kutyaiskolába jár, stb stb stb.", nem azt, hogy "egyél patkánymérget a vizsláddal együtt".


Kedves utolsó, szerintem ülj le egy sötét sarokba, b@szd magad istentelenül arcon legalább kétszer, és ezentúl GONDOLKODJ mielőtt írsz/megszólalsz.

2012. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!