Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyámnak megy a hasa...

Yorki kutyámnak megy a hasa mit javasoltok mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 09:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%
Most volt nemrég hasonló kérdés, nem is egy! Miért nem olvasl, amikor a kérdéskiírásnál megmutatja a rendszer a hasonló kérdéseket??? Csak azért mert az nem a te kutyád? Kétnaponta teszitek föl ugyanazokat a kérdéseket vazzeg!
2012. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Figyi!

Tényleg olvassgass errefelé megéri!

Egyébiránt pedig irány az állatorvos eszedbe ne jusson "ennyi hozzáértéssel" kezelgetni a kutyád!

2012. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Szia! nekem is kölyök kutyusom van. Nekünk olyan esetünk volt, hogy kiborítottam egy fél tányér túrós csuszát a földre, a blöki meg pillanatok alatt megette. A következő nap pedig írtóra ment a hasa. Felhívtam a dokit, azt mondta, valószínű a túró okozta, mert nem evett még olyat, és a szervezete nincs hozzászokva. Nem tudom a te kutyusod evett-e már parizert. Nekem azt mondta a doki, hogy itassak vele kamilla teát, mert az megnyugtatja a pociját, és csak szárazat kapjon, semmi zsírosat, de ha nem múlik el másnapra azért vigyem el. Ja meg kérdezte, hogy hányt-e, és milyen a kedve, rosszalkodik-e ugyanúgy, vagy lapít nagyokat. Nekünk bevállt a kamilla tea meg a száraz táp, sőt adtam neki egy két háztartási kekszet is. Másnap délutánra már majdnem teljesen elmúlt. De ha tartósan megy a hasa vidd el dokihoz. remélem jobban lesz a blöki.
2012. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hogy a francba van neked 95%-od??

Irigyellek!:D

2012. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Szerinted hülyeséget írtam?
2012. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja nem, ellenkezőleg, csak tényleg irigykedem.
2012. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak emberek akik csak úgy viccből pontozzák le a másikat. Én még elkerültem őket szerencsére:)
2012. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kamillateás üzenetet!

Már most nem megy a hasa kivittem és normális ugy látszik helyre jön ,de azért kamillát főzök neki ártani nem árt.

És csak száraz tápot kapot enni!

2012. febr. 16. 13:57
 19/21 anonim ***** válasza:

'Igen nem hordom kertes lakásba lakunk és csak az udvaron szaladgál ha jó az idő.

De ha hideg van elvégzi a dolgát és már kéreszkedik is befelé.

Lehet hogy ez is baj hogy nem sétáltatom?'


Igen, szerintem ez is baj.

De örülök, hogy már jobban van a kutyád.

2012. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
örülök, hogy jobban van a kutyud:)
2012. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!