Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem husky neveket?

Mondanátok nekem husky neveket?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok egy husky kutyust. Még nem tudom, hogy fiú lesz-e vagy lány. Olvasgattam már itt neveket, de én valami különlegeset akarok. Valami angolt vagy ilyesmit... Fiú nevek közül a Rony tetszik. Valami ilyesmit akarok. Előre köszi!:)
2012. febr. 15. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ide is sokat írtak: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__355483-milyen..


Az én huskymat Csibésznek hívják, már a tenyésztőnél elnevezték kis Csibésznek, mert olyan huncut volt, így ragadt rá:) Az apukája Kalóz volt, anyukája meg Kelly.

[link] itt rengeteg kutyus név van., sztem jó :Akela, Alíz, Argó, Balto (ilyen mese is van huskyról), Szikra, Diesel, Rony, Maya, Fagyi..Szerintem majd ha meglátod, akkor tudsz dönteni úgy is:)

2012. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát a Max az tényleg baromi különleges...
2012. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nah eldöntötted már, hogy mi lesz a neve?:)
2012. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Még nem... Fiú lesz, az már tuti, és amik tetszenek az a Rony, Max, Ricky, Silver és Shasta. De van egy Sasha nevű kutyám, és a Shasta-val kevernénk...:S Pedig az tetszik a legjobban...:)
2012. febr. 18. 00:07
 15/21 anonim válasza:
Jolvan Balázs. :D
2012. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Petracs válasza:
Szerintem ajd ha megkapod és sokat vele vagy akkor az egyik viselkedési formáját vagy jellemzőjét fordítsd át angolra hogyha angolt szeretnél mindenképp és az ugy jól hangzik például lehetne: lucky:Szerencsés hogy hozzád került vagy lehet mondjuk -Maszat:Smear:smeary Például ha maszat van az orrán vagy bármi ilyesmi! <3
2012. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Szürke-fehéret szeretnék, és ahhoz illene mondjuk a Silver:)

Ha mégis lány lesz, akkor Leyla vagy Maja:)

Köszi a sok-sok nevet!:)

Még sajnos nincs meg a kutyus, de nem mondok le róla, mert nagyon-nagyon szeretnék egyet.. legalább egyet!:)

2012. dec. 28. 07:41
 18/21 Petracs válasza:

Soksikert!

Egyébként nekem is szürke-fehér huskym lesz!!:))))

2012. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Esetleg, Maya?Shasha?
2013. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A Maya tetszik, de egy Shasa nevű kutyusom már van:)
2013. jan. 2. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!