Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem husky neveket?

Mondanátok nekem husky neveket?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok egy husky kutyust. Még nem tudom, hogy fiú lesz-e vagy lány. Olvasgattam már itt neveket, de én valami különlegeset akarok. Valami angolt vagy ilyesmit... Fiú nevek közül a Rony tetszik. Valami ilyesmit akarok. Előre köszi!:)
2012. febr. 15. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Legyen János.
2012. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
A youtube két nagy husky sztárja Miskha(fiú) és Laika(lány)! :) Mint névadási lehetőség és még jó nevek is! :)
2012. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Olvastam itt néhány kan husky nevet, le is írok néhányat: Knut, Baltó, Wolfi, Mancs.

Lány nevekben tetszik még a Léna.

Sok sikert a kutyushoz! Majd meg írod mi lett a neve? :)

2012. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Fagyi,Szibi,Happy,Daisy,Kiara,Akira,Kira,Hiro,Whisky,Cassie,Akela,Balto,Mex,Nanook,Sky,Laya,Nala,Kissy,Maya,Amanda,Alex,Ricky,Diesel,Enzo,Nico,Scotty,Sissy,Angel,Bella,Angyal,Sophie,Lüszi,Éden,Yuki,Shasta,Nina,Molly,Kiba,Raul,Lejla,Léna,Lady,Jessy,Dana,Saya,Ziva,Bruk,Keisha,Angie,Roxy,Fanny,Jenifer,Truman,Vihar,Herceg,Lucky,Doris,Dolly,Dylan,Rocky,Kylin,Conan,Jack,Silver,Daffny

Igy kb. ennyi husky nevet tudtam összeszedni most gyors.:D Ezek a nevek mind huskyké.:) Hátha van amit tetszik. Nem válogattam külön a fiú és lány neveket.

Majd ird meg, hogy mi lett a döntés!:)

2012. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Persze hogy meg!:) Nekem még a Max is tetszik. Lány névben pedig Shíba, Bella, Nina, Lena...:) az ilyesmik..:) És elvileg lány lesz!:)
2012. febr. 15. 22:12
 6/21 anonim ***** válasza:
Zeusz
2012. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja most, hogy mondod ismerek egy Shila nevű huskyt! Szerintem inkább ez legyen egy kislánynak b helyett l betűvel, szebben hangzik.:) Bár a te döntésed.:)
2012. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 RipKoresz ***** válasza:
Mishka, ha lány lesz, mert az macit jelent valamilyen nyelven :)
2012. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Buck, Nelly, Héra is jó nevek.
2012. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Shila nevű husky szukát. Aztán jó még szerintem a Shiva is és a Shasta.
2012. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!