Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetik a rendőrkutyákat?

Mivel etetik a rendőrkutyákat?

Figyelt kérdés
És a honvédségnél?
2009. jún. 3. 16:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De valljuk be,hogy még az is jobb,mint a Molly és a maradék,nem? Vagy akkor szerinted mivel etetik a rendőrkutyákat? Mert nem hiszem,hogy azért Acanat kapnak,vagy igen? Valakinek van tapasztalata stb?
2009. jún. 3. 17:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Konkrétan tudom,hogy Dunakeszin Pro Pac-ot kapnak,az Anivettel van szerződésük.

És hogy lepődjetek meg:az Illatos úti sintértelepen Hill's tápot kapnak a bekerült kutyák.Mikor az örökbefogadó napot csináltuk,el voltam hűlve,mikor láttam.Sok gazdás kutya nem eszik ilyen minőségű kaját.

2009. jún. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Váó!Ez nagyon jó :) Köszönöm szépen a választ. Én nagyon szeretnék segíteni a helyi kutyákon,de...kinél kell érdeklődni,hogy hogyan tudnék nekik ani egy kis adományt,hogy legalább kipróbálják a jobb tápokat? Ha az én szobacirkálóm megérdemli,akkor azok a kutyák még jobban.
2009. jún. 4. 14:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan menhely van,ahol minden tápnak örülnek,még a közepes minőségűnek is,inkább abból több,mint szuperprémiumból kevesebb,ugyanannyi pénzért.

Merre laksz?

2009. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Veszprém megye. Én szoktam néha vinni a helyi menhelynek is. Igaz,nem nagy minőséget. De havi 1x 15kg-st. Meg ha megyek sétáltatni kéthetente, akkor is viszek, igaz a kutyám kajájából :D
2009. jún. 4. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!