Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint a bichon...

Véleményetek szerint a bichon havanese vagy a yorkie szebb?

Figyelt kérdés

havanese: [link]

yorkie: [link]


2009. jún. 3. 12:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Szia! nekem mind a kettő tetszik. Egyébként számomra nincs csúnya kutya. Yorkikáim vannak, imádom őket és mindegyik gyönyörű :)))
2009. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Miért? az is egy válaszlehetőség ha egyik sem tetszik"


AKKOR NEM KELL IDE ÍRNI, ENNYI. Vagy-vagy, ez volt a kérdésben. Olyan nem hogy egyik sem. Ha egyik sem tetszik, akkor ne írj ide.

2009. jún. 3. 13:23
 13/22 anonim ***** válasza:
Bichon:)
2009. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bichon havanese.Nekem a kedvenc kutyafajtám a havanese és a német dog.
2009. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. Még nem tudom milyek kutyust vegyem, bár a havanese nekem nagyon tetszik a csodaszép gyönyörű hosszú szőrével. Bár a yorkienak is az van, de az valahogy más:)
2009. jún. 3. 15:55
 16/22 anonim ***** válasza:

iszonyat sokat kell szenvedni azért a gyönyörű hosszú szprért és jó sokat kell rákölteni,minőségi szőrápoló alap(!!)felszerelés (tehát nem Bobi,Panzi smpon fressnapfos cuccok)kb. 30 ezer forint..

3 féle kefe kell min.sampon,balzsam,fésülő spray,szőrtápláló vitamin,könnylemosó..


hidd el,nem könnyú hosszú szőrben tartni,nem véletlen a sok levágott szőrű bichon..a kozmetikushoz 2 havonta kell vinni,de érdmes inkább otthon kozmizni..


nekem egy hosszú szőrben tartott bichonom van,a saját káromon tapasztaltam meg az ápolás fontossását(iszonyat csomós szőrű kutya..),ami a megvételtől kezdve kell alkalmazni..


ha segítség kell írj: kovacs.piroska47@freemail.hu


és www.zanni.hu itt minőségi termékeket találsz.

2009. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom hogy nem egyszerű, volt már skót juhászom, na annak sem volt egyszerű ápolni a szőrét, és rá sem gagyi samponokat használtam.
2009. jún. 3. 17:06
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a havanese. De ne a szépség alapján válassz, hanem, hogy melyiknek tetszik jobban a jelleme.
2009. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem a havanese. a jellemük is jobb. a yorkiek kényesebbek és ez nem csak a nevelésen múlik. és a havanese pedig rövid szőrrel is gyönyörű:D.
2010. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
YORKIE.nekem is az van :) de persze a képen elég fura mivel hosszu szörü nem a legszebb.de ismerni kell a kutyakozmetikát ott leniyrják csinire;)xD
2010. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!