Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyuskám 8hónapos körülbelü...

A kutyuskám 8hónapos körülbelül 2 hónapja hullik a szőre ez normális? A másik hogy az utobbi két hétben elkezdett "korpásodni" is, azaz hámlik a bőre.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak vedlik, ez normális,főleg fiatalon nagyobb mértékű(mm a hullás). Felnőtt korára nem fog ennyire. Lecseréli a téli bundáját(meg a kölyök bundáját). A hámló bőrre nme tudok mit mondani,ugyanis ebben nem vagyok szakértő, állatorvos látta már? Esetleg őt nem ártana felkeresni,vagy megvárod,amíg egy hozzáértő írjon.
2009. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A vedlésre már megkaptad az általam is helyesnek ítélt, gondolt válasz.

Viszont én válasszal tudok szolgálni az általad "korpának" nevezett észrevételedre is. Az én kutyámnak is volt ilyen, sőt a hátát két oldalt sebesre vakarta, szóval erre nagyon figyelj oda!

Sajnos mi csak ezután vittük el állatorvoshoz, aki megállapította, hogy ez a rengeteg fehérség a bundájában bolhatetű. Adott valami fürdetőt, nem volt olcsó, de nem is használt sokat. A nevére sajnos már nem emlékszem. De vagy vidd te is állatorvoshoz, vagy ha van megbízható tudású állatboltos nálatok, akkor mond el neki, hogy erre keresnél valami jó dolgot.

Sok sikert!

2009. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

www.zanni.hu


csúcsminőségű samponjaik vannak,hihetetlen mit művelnek a kutyus szőrével..egyszer fürdettem az ott kapható samponnal egy full bolhás pincsit(tele volt szó szerint anyabolhákkal) és a sampon az összeset megölte..emellet portaszító hatása is van és naponta is lehet vele fürdetni,nem teszi tönkre a bőrt/szőrt..

2009. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Naponta??? Naja...
2009. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

hazsnálod ezeket a termékeket??

nem..akkor meg?

igen lehet őket naponta hazsnálni,ez nem Héry és társai..ez minőség,amit meg is kell fizetni..

2009. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, képzeld használom (mi az hogy nem, belátsz a fürdőszobámba???) a San Bernard Talco sampont és balzsamot, az Atami sprayt meg az összes kefém onnan van, de eszembe nem jutna naponta fürdetni a kutyáimat, még ezekkel sem.
2009. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

nekem az eladó mondta,hogy nyugodtan lehet(persze nincs rá szükség..),és a termékeker is rá van írva..

egyébkén egy időben hetnete fürdettem a kutyámat és semmi baja sem volt tőle..

2009. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy ezt mondja, meg ezt írják rá, mert nekik az az érdekük hogy minél több fogyon, minél többet vegyél. Én 1.5-2 havonta fürdetem a kutyáimat, mert felesleges gyakrabban, és valóban tökéletes, szuper termékek, de ennek ellenére ezek is leszedik a kutya bőrének természetes zsírrétegét, és ezáltal gyengül a védekezőképesség.
2009. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!