Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok kezdő...

Milyen kutyát ajánlotok kezdő kutyásnak?

Figyelt kérdés
A mérte meg egyéb körülmény nem számít itt most
2009. máj. 27. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Én mindenféleképp egy tacsi kutyát ajánlok!:D
2009. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
nekem még nem volt sohasem kutyám, a múlt héten vettünk egy kölyök csau csaut, de már úgy imád, hogy jön mindenhova utánam és játszik velem ,sztem nagyon aranyos :D én úgy érzem h jól választottam
2009. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
a lényeg hogy beagle-t ne válassz,ha kezdö vagy.
2009. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. máj. 27. 16:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

retrievert: golden, labrador

azért mondjuk ezekhez a fajtákhoz nem árt ha több vagy 30 kilonál :)

2009. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyáskönyvben olvastam, hogy kezdő kutyásoknak kifejezetten ajánlott a Cavalier King Spániel. De igazából minden kityát be lehet tanítani...csak ismerni kell,sokat utánaolvasni, fajtára specializálódott könyvek stb stb. Én is első kutyás vok,és van egy 10 éves roti keverékem :) 18 éves vok,57 kg :) Azért első kutyásnak ajánlott a kutyaiskola,ha meg van kutyaiskola,akkor jöhet akármilyen fajta. :)
2009. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Cavaliert én is olvastam, hogy jó kezdő kutyásnak, és kintre-bentre egyaránt, a legkisebb a spánielek között, igazi gyerek, de vadászkutyának is alkalmas (szokták is), gyerek mellé is akár, meg amit még mondtak, a belga juhász (ha nem számít a hely, mert ez egy nagy testű kutya, ő helyigényes).
2009. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én beagle-t választottam 13 éves vgayok és első kutyám nagyon okos és a makacsság nevelés kérdése.Szóval szerintem olyan kutyát válasz ami illik hozzád ezt pedig csak Te tudod.Szóval ami hozzád illik természetre elestleg küllemre (bár ez nem olyan fontos).
2009. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Szerinte válassz labradort, aranyretrievert,de ha ráérsz arra hogy sokat viszed sétáltatni, akkor a border colliet válazd. Ez a kutya fajta nagyon inteligens, hűséges, könnyen tanúl, mindenben segít neked (persze amit meg tud csinálni). Csak a nagy a mozgásigénye miatt mindennap vidd sétálni!(Ha bármi kellene tudok segíteni, mármint a kutyákkal kapcsolatban)

Sok szerencsét bármilyen kutyát is választasz!

2009. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Én a skótjuhászt ajánlanám. Gyerekszerető, nem agresszív, nagyon intelligens kutyus.

Üdv.

2009. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!