Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet rosszul a kutyám?

Mitől lehet rosszul a kutyám?

Figyelt kérdés
Szegény már két napja rosszul van, hasmenése van, vagy sikítva kakil keményet, és így váltakozva :( Tegnap még remegett is szegény annyira sajnálom. Mintha a csonttól lenne rosszul, ahogy eddig megfigyeltem, attól lehetséges? Vagy hívjak állatorvost?
2012. jan. 17. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Lássuk csak. Van egy 1,5 éves gyereked, aki fosik és ordít a fájdalomtól, amikor kakil? Kihívod az orvost vagy vársz még? Szerintem ebben benne van a válasz is, de ha még mindig nem sejted, akkor leírom.

Igen, azonnal hívd ki hozzá az orvost!

2012. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ég áldjon meg.. legalább annyit tegyél meg, hogy felhívsz egy állatorvost, elmondod neki a tüneteket, meg azt is, hogy csonttal (is) eteted a kutyát, a többit majd ő elmondja.
2012. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Nagyon sürgősen... Lehet,hogy komoly baja van.
2012. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy csontot TILOS a kutyának adni, főleg szárnyascsontot? Ha átfúrja a belét, bele is pusztulhat, de még a disznócsont is okozhat olyan bélelzáródást, ami 2 nap alatt elviszi. Mindkettő iszonyúan fájdalmas.

Azonnal vidd állatorvoshoz, ne hívd ki, hanem vidd el egy rendelőbe, ha teheted, mert lehet, hogy el kell altatni a kutyádat és kimosni a végbelét.

És máskor ne tanakodj két napig, hanem automatikusan fordulj állatorvoshoz, ha a kutya olyan tüneteket produkál, amiknél te magad orvoshoz mennél.

2012. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak halkan megjegyezném: Miért kérdéses, hogy az ember ilyenkor mit tegyen? Miért nem alap, hogy állatorvost hívok? Ha éppen nincs pénz, akkor ott a telefon, vagy a telefonfülke, vagy egy normális szomszéd, akinek van telefonja....
2012. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz, kapott 3 szurit, azt mondta, hogy szabad neki csontot adni, de csak úgymond desszertként, mert ha azzal lakik jól, akkor nem rágja meg jól, és nagy darabokban marad a csont. Előtte valami puhával lakjon jól.
2012. jan. 18. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta a doki, hogy milyen csontot NEM szabad?
2012. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!