Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire viseli meg kutyámat,...

Mennyire viseli meg kutyámat, ha beadom egy kutyapanzioba?

Figyelt kérdés
Szabadság időre bekell adjuk egy ilyen panzioba,érdeklődtünk,kaptunkis egy jó helyet ,de annyira sajnálom,félek ,hogy nagyon megszenved.vajon megbocsájt nekünk,vagy elfelejt 2hét alatt.
2009. máj. 26. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megviseli. Nem fogja érteni, hogy a családja hova tűnt, miért hagyták ott őt egy idegen helyen. Az, hogy mennyire viseli meg attól függ, hogy milyen az idegrendszere, mennyire szoros a kapcsolat a családja és ő közte. Érte-e már rossz élmény életében. Elfelejteni nem fog, hisz neki Te jelentesz mindent. Menjetek el és nézzétek meg a helyet jóval nyaralás előtt, hogy tényleg megfelelő-e. A későbbiekre pedig érdemes olyan nyaralóhelyet választani, ahova kutya is vihető. Már nagyon sok ilyen hely van.
2009. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mi kutyánkon is észre lehet venni a változást, pedig csak 1 hétig volt bent, feszült ideges volt, néha meg letört, és nem evett majdnem 2-3 hétig utána. Én többet nem adnám be. Nincs lehetőség a kutyát elvinni oda ahova mentek? Amugy nagyon jol bánnak a kutyákkal azzal nincs gond, de sajna a mi kutyánkat megviselte a helyváltozás, 7 éves németjuhászrol van szo.
2009. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%
Szerintem ez attol is függ, hogy mennyi idős a kutyád, volt-e már távol tőletek hosszabb - rövidebb időre. Ha még van rá lehetőség szerintem megéri elvinni a panzióba először csak egy-két napra. Kicsit úgy, mint a kisgyerekeknél a bölcsibe, oviba szoktatás. Én legalábbis így csináltam, először csak egy napra hagytam ott, majd 3-4 napra, most mar egy hétig is elvan gond nélkül. Eleinte kicsit meg volt sértődve amikor ott hagytam, de most már kifejezetten szívesen megy oda. Természetesen győződj meg róla, hogy tényleg rendes helyre kerül.
2009. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahova mi járunk ott kérnek egy bemutatkozó látogatást, és hidd el ez nagyon-nagyon fontos és hasznos mert elviszed a kutyát, ott vagytok egy ideig, játszik a többiekkel, jól érzi magát aztán hazamentek így ez egy kellemes élmény marad számára, és legközelebb tudni fogja ha otthagyod hogy ott jó, és utána hazamentek.


Ha csak úgy beadod akkor tuti hogy megviseli mert nem tudja mire számíthat!

2009. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kutya gazdik!


Fontos, hogy elősször pl. csak 1 napra adjátok be így leközelebb ha hosszabb időre mentek akkor tudni fogja, hogy visszamentek érte.

A következő pilisvörösvári családias kutyapanziót ajánlom figyelmetekbe, angolul is beszélnek igény szerint a kutyával is:

www.kutya-panzio.gportal.hu :-)

A kutyusoknak sok mozgási lehetőség biztosított és a kistestű kutyákat lakásban tartják igen barátságos körülmények között.

2011. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!